Śniadanie w Parku vol. III | PitchDay

Śniadanie w Parku vol. III | PitchDay

Śniadanie w towarzystwie firm parkowych? Brzmi jak dobry plan! Już 27 września, o godz. 09:00 zapraszamy Was na „Śniadanie w Parku” w nowej, odmienionej formule. To wciąż dawka pozytywnej energii przy porannej kawie oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Co się zmieni?

Oprócz śniadania przy kawie i inspirujących rozmów networkingowych proponujemy Wam formułę pitch day – krótkich 30 sek. – 1 min wystąpień dotyczących realizowanych przez Was projektów. Chcecie pochwalić się firmowym osiągnięciem? Poszukujecie partnerów do realizacji swojego przedsięwzięcia? Dajcie nam znać! To doskonała okazja do przyciągnięcia uwagi klientów, partnerów lub inwestorów.

Na zgłoszenia chętnych do udziału w pitchingu czekamy do piątku 22 września pod adresem: komunikacja@ppnt.pl

Co powinien zawierać idealny pitch? Powinien być krótki, zwięzły i jasny. Najlepiej, gdy będzie zawierał poniższe założenia:

1. imię i nazwisko, nazwa firmy,
2. co oferuje nasza firma?
3. czego oczekuje, kogo szukam?
4. jak mnie znaleźć?

Sprawdźcie w filmiku!

Nad przebiegiem pitchu będą czuwać nasze Parkowiczki z TeamMakers: Dominika Rossa i Paulina Podolska. Dziewczyny przeszkoliły już kilkadziesiąt startupów, więc chętnie podzielą się swoją praktyką. A do współpracy zaprosiły też Pawła Koryckiego ze SPRZEDAJFIRME.COM. Obejrzyjcie film i sprawdźcie co Was czeka!

 

Realizacja: Team Makers & sprzedajfirme.com 

Poznajcie sąsiadów, z którymi na co dzień dzielicie przestrzeń Parku i zobaczcie, co Was tak naprawdę łączy.

 

kiedy: środa, 27 września 2023r, 09:00 – 10:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking (galeria)

wstęp: bezpłatny, wydarzenie skierowane do Parkowiczów i Coworkerów

 

powrót
Skip to content