Ruszają nominacje do Nagrody Lidera 2023!

Ruszają nominacje do Nagrody Lidera 2023!

Jak co roku dokonujemy wyboru Lidera PPNT Gdynia, czyli przedsiębiorstwa lub osoby, która w minionym roku wyróżniła się innowacyjną aktywnością biznesową. Nadszedł ten czas, abyście zgłosili swoje nominacje! Wybór Lidera PPNT Gdynia odbywa się w następujących kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie, Osobowość oraz Coworker. Ponadto, Dyrekcja PPNT Gdynia przyzna również Nagrodę Specjalną, wybranej przez siebie filmie.

Debiut 2023
W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem – na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku, odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy potencjał do odniesienia sukcesu.

Produkt / Usługa 2023
Nominujemy produkty lub usługi, o których było głośno w ciągu ostatnich 12 miesięcy: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności.

Wydarzenie 2023
To o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały entuzjastyczne opinie. Pobudzały do działania, rozwoju i refleksji. Przyciągały poziomem merytorycznym, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań i poznawaniu nowych ludzi.

Osobowość PPNT 2023
Parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością.

Coworker 2023
Najlepszy projekt rozwijany w coworkingu Strefy Startup. Nominujemy coworkerów opracowujących rozwiązania, które mają szansę odnieść sukces komercyjny i w trafny sposób odpowiadają na potrzeby rynku.

Nagroda Specjalna 2023
Przyznawana jest przez Dyrekcję PPNT Gdynia. To wyróżnienie za szczególny wkład w rozwój społeczności parkowej, owocną i obiecującą współpracę z PPNT Gdynia, nieszablonowe podejście do działalności – szczególnie prospołeczne i proekologiczne.

Jak zgłaszać swoich kandydatów?
Wasze nominacje możecie zgłaszać do 24 listopada 2023, do godziny 18:00 poprzez FORMULARZ NOMINACJI. Wszystkie zgłoszenia należy potwierdzić służbowym adresem mailowym. Tutaj znajdziecie regulamin.

Kiedy poznamy parkowego LIDERA 2023?
Głosowanie na zgłoszonych przez Was kandydatów potrwa od 30 listopada do 12 grudnia 2023.

14 grudnia 2023, podczas Spotkania Świątecznego poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Informacje o wynikach pojawią się na stronie: www.ppnt.pl oraz w mediach społecznościowych PPNT Gdynia.

powrót
Skip to content