Ruszają nominacje do Nagrody Lidera 2022

Ruszają nominacje do Nagrody Lidera 2022

Jak co roku, wybieramy parkowego LIDERA, czyli firmę lub Parkowicza, który w mijającym roku pozytywnie wyróżnili się poprzez swoją innowacyjną działalność biznesową. Już teraz możecie zgłaszać swoje nominacje. Lidera PPNT Gdynia wybieramy spośród zgłoszonych kandydatur w następujących kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie , Osobowość, Coworker. Dodatkowo Dyrekcja PPNT Gdynia przyznaje Nagrodę Specjalną.

Debiut 2022
W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem – na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku, odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy potencjał do odniesienia sukcesu.

Produkt / Usługa 2022
Nominujemy produkty lub usługi, o których było głośno w ciągu ostatnich 12 miesięcy: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności.

Wydarzenie 2022
To o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały entuzjastyczne opinie. Pobudzały do działania, rozwoju i refleksji. Przyciągały poziomem merytorycznym, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań i poznawaniu nowych ludzi.

Osobowość PPNT 2022
Parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością.

Coworker 2022
Najlepszy projekt rozwijany w coworkingu Strefy Startup. Nominujemy coworkerów opracowujących rozwiązania, które mają szansę odnieść sukces komercyjny i w trafny sposób odpowiadają na potrzeby rynku.

Nagroda Specjalna 2022
Przyznawana jest przez Dyrekcję PPNT Gdynia. To wyróżnienie za szczególny wkład w rozwój społeczności parkowej, owocną i obiecującą współpracę z PPNT Gdynia, nieszablonowe podejście do działalności – szczególnie prospołeczne i proekologiczne.

Jak zgłaszać swoich kandydatów?
Wasze nominacje możecie zgłaszać do 18 listopada 2022 włącznie poprzez FORMULARZ NOMINACJI. Wszystkie zgłoszenia należy potwierdzić służbowym adresem mailowym,  regulamin.

Kiedy poznamy parkowego LIDERA 2022?
Głosowanie na zgłoszonych przez Was kandydatów potrwa do 28 listopada 2022. 15 grudnia 2022 poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Informacje o wynikach pojawią się na stronie: www.ppnt.pl oraz Facebooku PPNT Gdynia.

powrót
Skip to content