Przetestuj  gdyńskie SMART technologie podczas Infoshare 2024

Przetestuj gdyńskie SMART technologie podczas Infoshare 2024

Centrum Obsługi inwestora Invest in Gdynia oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny (PPNT Gdynia) po raz kolejny, przez dwa dni: 22-23 maja 2024 r. będą reprezentować Gdynię podczas nadchodzącej konferencji Infohare w Amber Expo. To aktualnie największe tego typu wydarzenie w tej części Europy. Tym razem, odwiedzający gdyńskie stoisko, nie tylko będą mogli zapoznać się z ofertą PPNT Gdynia, nakierowaną na wsparcie rozwoju innowacyjnych produktów i usług, ale także osobiście przetestować innowacyjne technologie,  powstałe w Gdyni. Wszystko w duchu SMART.

Innowacje rodem z Gdyni

Można śmiało powiedzieć, że tegoroczne stoisko Gdyni i Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia stawiać będzie na doświadczenie użytkownika. Wszystko w duchu inteligentnych technologii, które będzie można na miejscu przetestować. Uczestnicy nadchodzącej konferencji będą więc mogli nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą dla biznesu, ale również zapoznać się z funkcjonalnościami ułatwiającej dostęp do nich platformy Tripolis.  Z kolei po zeskanowaniu kodu QR, przenieść się na platformę SEZO, pracującą w oparciu o technologię IoT,  na której sprawdzimy jakość powietrza, ciśnienie, temperaturę lub natężenie hałasu w Trójmieście. Chętni będą mogli zaplanować swoją podróż z pionierską aplikacją CodeHouse, stworzoną przez utalentowanych uczniów Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni.

Coś dla ciała i coś dla ducha

Nie zabraknie uwielbianych przez bywalców konferencji Infoshare konkursów. Będzie więc można przyjąć wyzwanie i odszyfrować wydrukowany w parkowej pracowni druku 3D krypteks lub spędzić czas przy Monopoly Gdynia.

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się strefa chillout, zaaranżowana w tym roku na wzór innowacyjnej Strefy Ciszy VR, jaka funkcjonuje już  w Zespole Szkół Chłodniczych. Wyposażona w technologię VR pozwoli na  medytację,  relaksację i treningu uważności (Mindfulness), który obniża napięcie i poziom stresu. Po sesji medytacji, skorzystać z zaproszenia na aromatyczną kawę i pączki z kultowego gdyńskiego „Pączusia”.

Wspólne stoisko  Gdyni, Invest in Gdynia oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia usytuowane będzie w Pomorskiej Strefie Infoshare.

 

Więcej o konferencji: tutaj.

powrót
Skip to content