Prezentacje Studenckich Projektów Biznesowych

Prezentacje Studenckich Projektów Biznesowych

Studia to nie tylko czas nauki, ale także zdobywania praktycznych doświadczeń. Dzięki warsztatom PPNT Gdynia|Strefa Startup żacy z Wydziału Ekonomicznego UG przygotowywali projekty biznesowe. Natomiast 13 maja podczas finałowego spotkania zaprezentują swoje pomysły przed jury, w skład którego wejdą eksperci oraz przedstawiciele firm parkowych. Początek o godz. 9.30

W najbliższy piątek 5 grup projektowych przeprowadzi prezentację swoich pomysłów. Studenci opowiedzą o zaletach projektów, a także przedstawi ich możliwości rynkowe. Każda z grup będzie miała 10 minut na przekonanie jurorów do swoich propozycji. Wśród nich znajdują się koncepcje aplikacji:

– dla klientów restauracji, pozwalająca zminimalizować oczekiwanie w kolejkach

– dla przedsiębiorców, do sczytywania regulaminów

– dla wszystkich użytkowników, ułatwiająca segregację odpadów

– dla osób noszących soczewki kontaktowe, ułatwiająca dobór i zakup soczewek online

– oraz produkt w postaci systemu oczyszczania powietrza do dom

Piątkowe spotkanie to nie lada gratka, dla każdego kogo ciekawią rozwiązania zaproponowane przez studentów w ramach ich pracy podczas warsztatów w Strefie Startup. Mile widziani są również wszyscy zainteresowani projektowaniem modeli biznesowych i metodami, które są wykorzystywane podczas tego procesu.

W trakcie finału warsztatów studenci zaprezentują swoje firmy oraz proces projektowania modeli biznesowych, przez który przeszli. Każda z pięciu grup projektowych opowie o swoich badaniach, modelu biznesowym oraz zaprezentuje rozwiązania z myślą o potencjalnym wdrożeniu rynkowym.

Kiedy: 13.05.2022/ g. 9.30-12.00

Gdzie: PPNT Gdynia/ Strefa Startup, Budynek III, Sala D

Wstęp: wolny

powrót
Skip to content