Poznaliśmy półfinalistów konkursu Hej StartUP

Poznaliśmy półfinalistów konkursu Hej StartUP

Znamy 16 startupów, które znalazły się w półfinale konkursu „Hej StartUp”. Na zwycięzcę czeka udział w programie akceleracyjno-mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka. InCredibles to wszechstronny program akceleracyjno-mentoringowydla najbardziej innowacyjnych polskich startupów technologicznych. Poniżej znajduje się lista startupów, które podejmą rywalizację o miejsce w wielkim finale.

Plantswapp –  to wirtualny targ roślinny, gdzie każdy może sprzedawać i wymieniać swoje nadwyżki – zarówno lokalnie jak i z wysyłką. Jest to także miejsce dla ekspertów od uprawy roślin i platforma społecznościowa nastawiona na dzielenie się wiedzą o roślinach domowych.

TATTOOARTIST – Marketplace dla tatuażystów, piercerów. Łączymy tatuażystów i piercerów z ich klientami oraz firmami branżowymi.

Hemawi – Pomysł dotyczy trzech klamer samochodowych pasów bezpieczeństwa, które są modyfikacją obecnie stosowanych rozwiązań – wszystkie trzy rozwiązania zostały zgłoszone w urzędzie patentowym. Zasada działania klamry opiera się na możliwości uwolnienia spod działania pasów bezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych poprzez rozłączenie mechanizmu, istotnym jest fakt, że rozwiązanie można zastosować w innych branżach np. w spadochroniarstwie, gdzie pojawia się problem wypięcia z uprzęży.

VisionX – Tworzymy systemy wizyjne dla przemysłu. Dobieramy i programujemy systemy analizy obrazu i detekcji wad.

Vuyap – jest narzędziem wspierającym proces bezgotówkowego fundraisingu. Za pomocą naklejki NFC lub kodu QR darczyńca może za pomocą zaledwie dwóch kliknięć przekazać darowiznę (nie jest wymagana aplikacja).

Mobile Monitoring – innowacyjna aplikacja do zarządzania i analizy zgłoszeń o szkodach środowiskowych oraz powiązanych z nimi inspekcji wizyjnych. Pozwala na szybką analizę danych zebranych przez bezzałogowe statki powietrzne, pojazdy naziemne i urządzenia IoT, które są wizualizowane i archiwizowane w aplikacji.

TriCity Solution – oferuje firmom i osobom prywatnym środowisko do nauki i zdobywania wiedzy poprzez tworzenie dedykowanych kursów i nowatorskie podejście do nauczania.

ZERO – Misja ZERO: Poddawać ewolucji znane i sprawdzone rozwiązania, aby dokonać rewolucji w obiecujących sektorach rynkowych

Eatzon – Platforma obsługująca procesy w gastronomii. Cyfryzacja procesów po stronie restauracji i połączenie z systemem wyszukiwania najbardziej dopasowanych do preferencji użytkownika potraw i miejsc. Zniwelowanie kolejek i usprawnienie procesów.

Proton Solutions – Wprowadzamy małe i średnie firmy produkcyjne w strefę “Przemysłu 4.0”. Usprawniamy produkcję, pomagamy zapanować nad gospodarką magazynową jak i kosztami produkcji.

Colorinio.com – Aplikacja z kolorowankami dla dzieci (online i do druku), w które automatycznie możesz wstawić twarz dziecka ze zdjęcia

Pobeton.pl – Innowacyjna platforma do zamawiania i zakupu betonu! Wszyscy producenci betonu w jednym miejscu!

DBR77 Robotics – DBR77 to pierwsza na świecie platforma B2B, która łączy firmy produkcyjne, wymagające robotyzacji lub automatyzacji z firmami integratorskimi oraz dostawcami technologii i wyposażenia zakładów produkcyjnych. Całość pracy na Platformie odbywa się całkowicie zdalnie w autorskim Studio 3D – narzędziu służącym do wizualizacji przepływu pracy wyposażonemu w algorytmy sztucznej inteligencji.

WETOG PL – Jako przedsiębiorstwo zajmujące się polepszeniem jakości cyberbezpieczeństwa w działalnościach przedsiębiorców, jesteśmy współtwórcą i współproducentem platformy, utworzonej początkowo przez WETOG GmbH. Platforma korzysta z naszego unikalnego szyfrowania, zapewniając możliwość bezpiecznej i wygodnej współpracy w przedsiębiorstwie.

Biolife Technologies – Jesteśmy firmą technologiczną, która łączy medycynę z branżą IT. Naszym celem jest stworzenie internetowej platformy dla chorych na nowotwory złośliwe, która zapewni dostęp do spersonalizowanego zestawu przepisów na posiłki w okresie leczenia.

Hibox – Przyszłość e commerce / local commerce. B2B, B2C, C2C w JEDNYM MIEJSCU.

 

powrót
Skip to content