Poznaliśmy Liderów PPNT 2018!

Poznaliśmy Liderów PPNT 2018!

Po pełnym emocji głosowaniu tytuł Lidera przyznany został w kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie oraz Osobowość. Po raz pierwszy w historii nagrody, głosy można było oddawać także w kategorii Coworker.
Tradycyjnie Dyrekcja PPNT Gdynia przyznała także nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w ostatnich 12 miesiącach.

Tym razem statuetki parkowego Lidera zaprojektowali trójmiejscy producenci retro lamp scenicznych z Portman Custom Lights, które znalazły uznanie wśród gwiazd światowego formatu, jak Sting czy Ed Sheeran.

Laureatami nagrody Lidera PPNT 2018 zostali:

Debiut: Samurai Labs – technologia wykrywania cybernękania i innych niepożądanych treści w Internecie.
Wydarzenie: Space Night – otwarta transmisja startu rakiety Falcon w PPNT Gdynia
Usługa-Produkt: Spaceforest – rozwój projektu rakiety Bigos oraz usług świadczonych dla sektora kosmicznego
Osobowość: Tomasz Koszlak, firma WEB24
Coworker: Tymoteusz Cierzan
Nagroda specjalna trafiła do Mariusza Szymańskiego z firmy Exotech – twórcy składanych płetw, z których korzystają służby specjalne na całym świecie. Obecnie firma Exotech opracowuje w PPNT Gdynia wersję tego produktu dla rynku cywilnego.

Nagrody Lidera PPNT to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ pretendentów do tytułu nominują same firmy parkowe. One również w głosowaniu decydują, do kogo trafią statuetki. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na obiecujące rozwiązania, wyjątkowe sukcesy oraz nowoczesne technologie powstające w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Zgodnie z tradycją, uroczyste rozdanie nagród odbywa się podczas corocznego spotkania PPNT Świątecznie.

Link do zdjęć na FB:https://www.facebook.com/ppntgdynia/posts/10161113938525612

powrót