PODAJ HASŁO – złóż Gdyni urodzinowe życzenia!

PODAJ HASŁO – złóż Gdyni urodzinowe życzenia!

Powiedz to głośno!

WhizTalk – bo tak właśnie nazywa się projekt zapoczątkowany przez parkową firmę Whizbrand – jest narzędziem do komunikacji z miastem.  Hasła przykuwają uwagę, inspirują, wywołują uśmiech, a przede wszystkim – mówią o tym, co się dzieje w Gdyni. Teraz, każdy ma okazję głośno złożyć miastu życzenia przy pomocy napisu w oknach jednego z najbardziej rozpoznawalnych gdyńskich budynków.

Propozycje z hasłem urodzinowym można zgłaszać przez poniższy formularz do 7 lutego. Jury w składzie: Katarzyna Gruszecka- Spychała (wiceprezydent Miasta Gdyni), Anna Borkowska (dyrektor PPNT Gdynia), Alicja Harackiewicz (dyrektor CN Experyment) oraz Aleksandra Dylejko (rzecznik prasowy LIS) , wybierze ich zdaniem najlepsze hasło, które zostanie ustawione w oknach PPNT Gdynia w urodzinową niedzielę, 10 lutego.

Podaj hasło, otwórz drzwi

Zwycięski  WhizTalk nie tylko zostanie hasłem tegorocznych urodzin Gdyni, ale również otworzy autorowi drzwi na najbardziej prestiżowe wydarzenia. Laureat konkursu otrzyma wejściówkę na TEDxGdynia 2019, Kolosy 2019, wybrany przez siebie warsztat podczas Gdynia Design Days 2019 oraz Naukowe Love w CN Experyment. Urodzinowe wejściówki są gwarancją miejsca na wydarzeniu, uniknięcia selekcji przy rejestracji oraz kolejek. Przy wyborze zwycięzcy docenimy oryginalność i kreatywne nawiązania do gdyńskiego święta, zamknięte w 17 znakach. Do dzieła!

kiedy: do 7 lutego 2019 (czwartek)

na Twoje zgłoszenie czekamy TUTAJ.

powrót