Nasi Parkowicze w gronie najlepszych pracodawców Pomorza

Nasi Parkowicze w gronie najlepszych pracodawców Pomorza

Software House Web24 z Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego Gdynia zdobył wyróżnienie w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2018.

Konkurs od lat organizowany jest przez Pracodawców Pomorza. Jego ideą jest wyłonienie firm – liderów, które nie tylko osiągają dobre wyniki ekonomiczne, ale również tworzą właściwe warunki pracy oraz potrafią dostrzec potencjał swoich pracowników. Agencja Web24 została wyróżniona w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 9 pracowników.

Nagrody zostały wręczone 01 marca 2019r., w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber-Expo podczas dorocznej Gali Evening. To największe wydarzenie pomorskiego środowiska gospodarczego, organizowane przez Pracodawców Pomorza. Jak podkreślają organizatorzy, nagradzani przedsiębiorcy to tacy, którzy zdobyli silną pozycję rynkową uzyskując jednocześnie dobre wyniki gospodarcze. W codziennej działalności przestrzegają zasad  etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu, zapewniając pracownikom możliwości rozwoju i samorealizacji.

Web24 to profesjonalna agencja interaktywna, zajmująca się kompleksowym tworzeniem stron i serwisów internetowych na indywidualne zamówienie. W  trakcie ponad dekady funkcjonowania Web24 zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich, m.in. nominację do Pomorskiego Gryfa Gospodarczego czy wyróżnienie od miesięcznika Forbes dla jednej z realizacji: „Najlepsza strona firmowa w województwie pomorskim”. Wyróżnienie w Konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2018 to kolejny tytuł, który z pewnością umocni pozycję tej firmy na rynku.

powrót