Nabór do konkursu „Hej StartUP”

Nabór do konkursu „Hej StartUP”

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Hej StartUP” ! Zgłoś się i  dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów. 

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, nie zwlekaj!

W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?
Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych, polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Przeczytaj więcej o Incredibles.

Hej, być może szukamy właśnie Ciebie?!
Zgłoś się! Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Od wygranej dzielą Cię trzy etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 30.05.2023
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.05.2023.

PREPARATION CAMP |19-20.06.2023
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty podnoszące kompetencje biznesowe, speed dating z ekspertami oraz przedfinałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 28.06.2023
Do Finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka!

Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?
W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:
◾️ atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy)
◾️ doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu
◾️ potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność)
◾️ wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji

 

powrót
Skip to content