Znamy Liderów PPNT 2019!

Znamy Liderów PPNT 2019!

Jak co roku, w ręce parkowych liderów trafiły specjalnie wykonane na tę okazję statuetki. Ich forma zawsze nawiązuje do profilu działalności jej autorów. Kształt tegorocznych Liderów został zainspirowany działalnością firmy WiRan – dostawcy rozwiązań związanych z techniką RF i operatora pracowni elektronicznej w PPNT Gdynia. Kto znalazł się na liście zwycięzców?

Ostatecznie, spośród 30 nominacji w pięciu kategoriach, nagrodzeni zostali:
🔸 wydarzenie: speak in UX | Strefa Startup Gdynia
🔸 usługa-produkt: Madkom SA
🔸 debiut: Lab4Life
🔸 osobowość: Joanna Pawłowska-Mateja | Park Café
🔸 coworker: Agnieszka Zalewska | Legalnie na onlajnie Aga Zalewska

Ponadto, nagrodę specjalną z rąk dyrektor PPNT Gdynia – Anny Borkowskiej otrzymał Michał Wroczyński i jego zespół Samurai Labs. Nagroda została przyznana za stworzenie narzędzia do walki z hejtem w sieci, wykorzystującego sztuczną inteligencję. Jak podkreślała w uzasadnieniu dyrektor Anna Borkowska – to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, charakteryzujące się wyjątkowym potencjałem w obszarze efektywnej walki z hejtem w Internecie. Pozwala na natychmiastową i automatyczną reakcję, dzięki czemu zapobiega eskalacji zjawiska. Za sprawą tego innowacyjnego podejścia, osiągnięcia prototypu Samurai pozostawiają daleko w tyle amerykańskich potentatów pracujących nad podobnymi rozwiązaniami.

Oprócz statuetki tegoroczni Liderzy otrzymali bilety wstępu do Centrum Nauki EXPERYMENT, bilety na seanse w Gdyńskim Centrum Filmowym oraz vouchery umożliwiające udział w wydarzeniu Design talks Business Summit w ramach Gdynia Design Days.

Galę wręczenia nagród Lidera PPNT Gdynia 2019 swoją obecnością uświetniła wiceprezydent Gdyni – Pani Katarzyna Gruszecka – Spychała, która nie tylko pogratulowała wygranym, a także złożyła świąteczne życzenia wszystkim Parkowiczom.

powrót