Lider PPNT 2019

Lider PPNT 2019

Jak co roku, podczas spotkania świątecznego, nagradzamy wspólnie tych Parkowiczów, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy szczególnie wyróżnili się innowacyjną działalnością biznesową.

Zgłoś swoich kandydatów: FORMULARZ NOMINACJI

 

Kategorie, w których możecie zgłaszać swoje nominacje:

debiut
W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem – na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku, odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy
potencjał do odniesienia sukcesu.

produkt / usługa
Nominujemy produkty lub usługi, o których było głośno w ciągu ostatnich 12 miesięcy: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności.

wydarzenie
To o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały entuzjastyczne opinie. Pobudzały do działania, rozwoju i refleksji. Przyciągały poziomem merytorycznym, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań i poznawaniu nowych ludzi.

osobowość PPNT
Parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością.

coworker
Najlepszy projekt rozwijany w coworkingu Strefy Startup. Nominujemy coworkerów opracowujących rozwiązania, które mają szansę odnieść sukces komercyjny i w trafny sposób odpowiadają na potrzeby rynku.

 

Statuetki
W ręce parkowych liderów trafią specjalne wykonane na tę okazję statuetki. Inspiracją do ich kształtu będzie tradycyjnie jedna z firm parkowych. Ich forma jest zawsze niepowtarzalna i nawiązuje do profilu działalności ich autorów. Do tej pory, statuetki nawiązywały do: Techjet (wykonana w technologii cięcia wodą), Andervision (z oddychającego betonu), MpicoSys, Spaceforest (rakieta z drukarki 3D), TAMO (drewno orzechowe) oraz Portman Custom Lights (inspiracją była ich słynna lampa retro). Jak będą wyglądały w tym roku? I kto znajdzie się w gronie tegorocznych liderów?  O tym przekonamy się już 13 grudnia podczas spotkania świątecznego.

 

regulamin

powrót