Lampy od Portman Lights umacniają swoją pozycję w świecie rozrywki

Lampy od Portman Lights umacniają swoją pozycję w świecie rozrywki

Parkowa firma jest wiodącym dostawcą oświetlenia, które wykorzystywane jest w wielu produkcjach telewizyjnych i na scenach muzycznych. Jesienią widzowie z całego świata będą mogli zobaczyć znane programy telewizyjne i wziąć udział w wydarzeniach, na których oświetlenie zapewnia gdyński producent. Każdego tygodnia produkty Portman wykorzystywane są na największych scenach i studiach telewizyjnych.

Najnowszym produktem Portman Lights jest lampa S-TRIBE. To projekt bazujący na mocnych autorskich źródłach LED. Jest to pięć mocnych źródeł głównych LED z wierną emulacją halogena.

W płynny sposób odbywa się ich ściemnianie i rozjaśnianie, przypominając do złudzenia zachowanie źródła konwencjonalnego. Produkt ten posłużył do oświetlenia nowej sceny, na której wystąpią uczestnicy programu The Voice of Poland. – opowiada Dominik Zimakowski z Portman Lights

Również doceniana na rynku lampa Mantis cieszyła się w tym roku uznaniem producentów dużych widowisk artystycznych. Jest to lampa, która posiada 250W w diodach LED.Mantis zyskał przychylność realizatorów festiwalu Tomorrowland. Odbywająca się w Belgii impreza stanowi mekkę dla miłośników muzyki elektronicznej.

Nasze produkty zdobywają kolejne rynki zagraniczne. Jesteśmy obecni w 55 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii, Australii i prawie całej Europie. Oprócz programów telewizyjnych, czy koncertów nasze lampy można zobaczyć również w reklamach. – dodaje Dominik Zimakowski.

Natomiast lampy z modelu P2 Hexline zostały wykorzystane w produkcji telewizyjnej Netflixa – Iron Chief. Ich walorem jest konstrukcja, czyniąca je niezwykle elastycznymi poprzez zastosowanie podwójnego zawiasu.  Niedawno wykorzystano je również podczas tworzenia sceny na charytatywny koncert na rzecz Ukrainy, podczas którego wystąpili Ed Sheeran i Camila Cabello.

powrót
Skip to content