Konkurs Hej StartUP – rekrutacja do 10.05.

Konkurs Hej StartUP – rekrutacja do 10.05.

Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów.

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, zgłoś go! W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. Przeczytaj więcej o Incredibles.

Przy wyborze finalistów będziemy oceniać atrakcyjność startupu i wykonalność pomysłu (model biznesowy), doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu, potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność) oraz wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji.

 

 

Od wygranej dzielą Cię 4 etapy:

 

REKRUTACJA | do 10.05.2022
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10.05.2022.

PÓŁFINAŁ | 23.05.2022
Do tego etapu zaprosimy ok. 15 startupów, których zgłoszenia otrzymają najwięcej punktów podczas oceny formalnej. To czas na zaprezentowania się z najlepszej strony, w czasie krótkiej 3-minutowej prezentacji, podczas której jury oceni potencjał rynkowy modelu biznesowego biznesu oraz predyspozycje przedsiębiorcze Waszego zespołu. Półfinał odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

PREPARATION CAMP |31.05.2022
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty, speed dating z ekspertami oraz przed finałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 9.06.2022
Do finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka!

Przeczytaj więcej o konkursie.

 

___________________

Organizator:
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Partner:
InCredibles

powrót
Skip to content