Konkurs „Gdyński Biznesplan”

Konkurs „Gdyński Biznesplan”

Weź udział w 17. edycji konkursu „Gdyński Biznesplan”, którego hasło przewodnie to „Studiujesz? Zgłoś pomysł!”. W tym roku po raz kolejny organizatorzy czekają na zgłoszenia kreatywnych studentów, marzących o założeniu własnej firmy. Na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych.

Konkurs „Gdyński Biznesplan” ma charakter ogólnopolski. Gdynia organizuje go nieprzerwanie od 2003 roku. Jego ideą jest umożliwienie realizacji biznesowych planów przede wszystkim tym, którzy nie mają jeszcze doświadczenia na tym polu. Chodzi też o kształtowanie i wspieranie postaw aktywnych i przedsiębiorczych wśród studentów, których projekty rokują powodzenie rynkowe.

Na autorów pomysłów, którzy pomyślnie przejdą etap zgłoszeń czeka wiele wartościowych szkoleń i warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu. Ich uczestnicy dowiedzą się na przykład, jak prawidłowo przygotować biznesplan, jak zbadać rynek, jak skonstruować budżet, jak i gdzie szukać klientów oraz jak promować swoje produkty i usługi. Na zwycięzce czeka nagroda główna w wysokości 30 tysięcy złotych.

Zgłoszenia:

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania i kierunku studiów. Zgłoszenia do konkursu można składać od 2 do 31 stycznia 2019 roku. Wystarczy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Odwiedź profil konkursu na Facebooku.

powrót