Kolejna odsłona Forum Przedsiębiorstw

Kolejna odsłona Forum Przedsiębiorstw

Już 10 maja, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się jedno z najciekawszych i najbardziej inspirujących wydarzeń kierowanych do pomorskich firm – Forum Przedsiębiorstw. Program konferencji wzbogacono o panele dyskusyjne, w których, w charakterze ekspertów, wezmą udział przedstawiciele firm z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Wzorem poprzednich edycji organizatorzy proponują dwie formy uczestnictwa: stacjonarną oraz on-line.

Co w programie?

Konferencja poza treściami merytorycznymi stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń podczas networkingu. Atrakcyjność wydarzenia potwierdza fakt, że każdego roku przyciąga kilkusetosobową publiczność. W programie tegorocznego spotkania przewidziane są trzy panele tematyczne. Będą poświęcone: nowoczesnej i odpornej firmie, relacjom pomiędzy pracownikiem a pracodawcą oraz edukacji na rynku pracy. Komentarz do aktualnej sytuacji gospodarczej wygłosi prof. Jerzy Hausner, a o wojnie na Ukrainie będzie można porozmawiać z Krystyną Kurczab-Redlich. Alicja Kucharska – Guzik z firmy Spark Lab będzie jedną z prowadzących panel poświęcony Nowoczesna i odporna firma, który otworzy autor bestsellerów (m.in. książki „Włam się do mózgu) Radek Kotarski. Podczas kolejnej dyskusji, poświęconej relacji  pracownik – pracodawca, Adrian Wolak – CEO parkowej firmy TRAFFIT opowie o nowoczesnych narzędziach w procesach rekrutacyjnych.

Rejestracja uczestników forum trwa do 9 maja 2023 r. Formularz rejestracyjny oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Forum Przedsiębiorstw.

Forum Przedsiębiorstw 2023 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

powrót
Skip to content