Jak pisać, by czytali i publikowali – szkolenie

Jak pisać, by czytali i publikowali – szkolenie

Chwytliwy tytuł, angażujący wstęp i kilka ciekawostek. Jeśli komunikat ma być skuteczny, czyli opublikowany, musimy nauczyć się tworzyć przyjazne, zrozumiałe i kreatywne teksty. Podczas szkolenia nauczysz się budować przekonujący i profesjonalny tekst.

Podczas szkolenia poruszymy tematy:

  • – analizy potrzeb nadawcy i odbiorcy
  • – wskazówek i wzorów jak dobrze pisać
  • – błędów jakie są najczęściej popełniane
  • – czego się wystrzegać, a co przyciągnie uwagę odbiorcy
  • – budowania skutecznego komunikatu – ćwiczenia warsztatowe
  • – jak zbudować bazę mediów i interesariuszy
  • – autoryzowania i prostowania – czy warto?
  • – komunikatu kryzysowego i oświadczeń kryzysowych

Pamiętajmy, że inny styl sprawdzi się na portalach społecznościowych, w broszurze informacyjnej albo na stronie internetowej. Jaki? Podpowiemy.

Szkolenie poprowadzą:

Magdalena Skorupka-Kaczmarek

– CEO firmy komunikacyjno-doradczej KomunikujMY. Przez 20 lat pracowała jako dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna m.in. w TV Canal +, TVP, radiowej Trójce czy Radiu Katowice. Była rzeczniczką prasową prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, współtworzyła kampanie wyborcze oraz prowadziła gale i konferencje. Jej pasją jest budowa wizerunku osób i firm. Dodatkowo uczy dziennikarstwa studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz zarządzania projektami budowlanymi na Politechnice Gdańskiej.

Ania Mizera Nowicka

– dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem w Polska Press. Jej artykuły i wywiady przez lata ukazywały się w Dzienniku Bałtyckim, na portalu Naszemiasto.pl i w wielu dziennikach regionalnych. Współtworzyła Centrum Kompetencyjne ds. Edukacji. Brała udział w działaniach marketingowych Polska Press, m.in. w plebiscytach. W KomunikujMY odpowiada za wizerunek Klientów z obszaru infrastruktury i samorządu. Zajmuje się kontaktami z mediami oraz komunikacją w mediach społecznościowych.

kiedy: piątek, 25.11.2022, 11:00-16:30

gdzie: Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, Urban Lab Gdynia

wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: https://cutt.ly/EM8Sx6T

 

powrót
Skip to content