Innowacyjne technologie w służbie obronności

Innowacyjne technologie w służbie obronności

Dysponujesz innowacyjnym rozwiązaniem, które mogłoby znaleźć zastosowanie w przemyśle zbrojeniowym? Zaprezentuje je podczas ćwiczeń Field Experimentation Exercise (FEX), które odbędą się w dniach 20-24 maja 2024 roku.

Organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej ćwiczenia są pierwszymi w historii Sił Zbrojnych RP ćwiczeniami eksperymentalnymi, których celem jest sprawdzenie nowego modelu organizacyjnego pododdziałów bojowych (Future Task Force) z zastosowaniem nowo pozyskanego przez Wojsko Polskie sprzętu i uzbrojenia, a także nowoczesnych i przełomowych technologii. Wszystko po to, aby optymalizować zdolności SZ RP pod kątem wymagań i wyzwań przyszłej, nowoczesnej przestrzeni walki.

Jeśli Twoja firma posiada innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał, by wykorzystać je na polu walki, zaprezentuj je podczas nadchodzących ćwiczeń FEX. Organizator ćwiczenia zastrzega sobie prawo wyboru podmiotów i ich ofert, które zostaną zaprezentowane w ramach FEX-24. Podmioty wytypowane otrzymają odrębne zaproszenie do udziału w warsztatach, w ramach których przedstawione zostaną zasady udziału w ćwiczeniu.

Termin zgłoszeń:

Wypełnione formularze zgłoszeniowe można nadsyłać do 5 lutego 2024 roku na adres: ppnt@ppnt.pl

 

 

 

powrót
Skip to content