informacja patentowa

informacja patentowa

Masz wynalazek, ale nie wiesz jak go chronić? Masz logo i nie chcesz, żeby skopiowała je konkurencja? Ktoś bez Twojej zgody użył efektów Twojej pracy i za to nie zapłacił? Dzięki Informacji Patentowej dowiesz się, jak korzystać z prawa własności intelektualnej.

  Dyżur

Informacje na wyciągnięcie ręki, codziennie, bezpłatnie i dla wszystkich.

Chcesz przystąpić do negocjacji tak, aby druga strona nie przejęła twojego pomysłu? Rozważasz podpisanie umowy, ale nie wiesz, czy jest dla ciebie korzystna? Planujesz wzmocnić wizerunek firmy przez ochronienie znaku towarowego? A może zastanawiasz się, jak zabezpieczyć tajemnice swojego przedsiębiorstwa? Od poniedziałku do piątku zapraszamy do Informacji Patentowej.

  Konsultacje rzeczniczki patentowej

Sprawdź jak chronić swój produkt lub usługę. Czy da się je opatentować? A jeśli nie, to jakie są inne możliwości? W każdą środę zapraszamy na bezpłatne konsultacje z rzeczniczką patentową.

  Warsztaty

Raz w miesiącu omawiamy wybrany temat – od procesu patentowania, przez prawo w Internecie, aż po ochronę know-how.

 • 21.03
  08:00

  budynek III, pok. H1.31

  Konsultacje eksperckie - prawo konkurencji

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, stykasz się z konkurencją – z innymi firmami, które prowadzą podobną działalność i walczą o tego samego klienta. Co Twojej konkurencji wolno, a co jest nieuczciwe i nadaje się do sądu? Dowiedz się! Konsultacje są bezpłatne, trwają pół godziny i najlepiej jest zapisać się na nie telefonicznie.

 • 20.03
  08:00

  budynek III, pok. H1.31

  Bezpłatne konsultacje rzecznika patentowego

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem.

kontakt

Informacja Patentowa
+48 58 880 81 98
http://patent@ppnt.pl