hej startUP

konkurs dla startupów technologicznych z północnej Polski

hej startUP

Dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce!

Zaprezentuj się z najlepszej strony, weź udział w konkursie „Hej StartUP” i dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów. 

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, zgłoś go!

W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

 

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Przeczytaj więcej o Incredibles.

 

Hej, być może szukamy właśnie Ciebie?!

Zgłoś się! Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 

Od wygranej dzielą Cię 4 etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 10.05.2022
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10.05.2022.

PÓŁFINAŁ | 23.05.2022
Do tego etapu zaprosimy ok. 15 startupów, których zgłoszenia otrzymają najwięcej punktów podczas oceny formalnej. To czas na zaprezentowania się z najlepszej strony, w czasie krótkiej 3-minutowej prezentacji, podczas której jury oceni potencjał rynkowy modelu biznesowego biznesu oraz predyspozycje przedsiębiorcze Waszego zespołu. Półfinał odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

PREPARATION CAMP |31.05.2022
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty, speed dating z ekspertami oraz przed finałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 9.06.2022
Do finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w piątej edycji programu akceleracyjnego i mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka!

 

Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?

W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:

◾️ atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy)
◾️ doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu
◾️ potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność)
◾️ wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji

 

Skip to content