hej startUP

konkurs dla startupów technologicznych z północnej Polski

hej startUP

Dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce!

 

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Konkursu „Hej StartUP” ! Zgłoś się i  dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów. 

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, nie zwlekaj! W finale konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

 

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych, polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Przeczytaj więcej o Incredibles.

 

Hej, być może szukamy właśnie Ciebie?!

Zgłoś się! Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 

Od wygranej dzielą Cię 3 etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 12.05.2024
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej.                            Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12.05.2024.

 

PREPARATION CAMP | 4.06.2024
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty podnoszące kompetencje biznesowe, speed dating z ekspertami oraz przedfinałową próbę pitchingu.

 

FINAŁ | 13.06.2024
Do Finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka!

 

Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?

W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:

◾️ atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy)
◾️ doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu
◾️ potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność)
◾️ wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji

Skip to content