GDD 2021 nabiera tempa!

GDD 2021 nabiera tempa!

Przy tegorocznej edycji przyglądamy się wspólnym działaniom i temu, jaki wpływ mają na planetę, jak i najbliższe otoczenie. Każdy element festiwalu, w tym jego część wizualna, odzwierciedlają nasze wartości. To suma pojedynczych gestów składa się na wielką zmianę.

W tym roku po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy Hardziej Studio, czyli Patryka Hardzieja i Adę Zielińską, którzy bardzo odważnie podeszli do tegorocznej komunikacji.

„Hasło solidarni zwraca uwagę na aspekt społeczny projektowania, na współodpowiedzialność, na człowieczeństwo, na przyjaźń. Tak szczerych intencji nie można promować w sposób reklamowy, wyidealizowany, zakłamany. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie bezkompromisowe, ale jednak przezroczyste. Proste, czarne litery zapisane najbardziej powszechnym krojem pisma, jakim jest Times New Roman, przekazują komunikaty takimi jakimi są – bez dodatkowej kokieterii i odwracania uwagi. Dzięki temu możemy zakomunikować mocniej to co jest naprawdę ważne” – Patryk Hardziej i Ada Zielińska | Hardziej Studio

*czternasta edycja festiwalu o projektowaniu i pierwsza o współodpowiedzialności.

powrót