Flint Systems wyróżnione podczas BALTEXPO 2023

Flint Systems wyróżnione podczas BALTEXPO 2023

W trakcie targów BALTEXPO 2023, które odbyły się w październiku w AmberExpo przyznano nagrody branżowe „Złota Kotwica”. Statuetki wręczono w pięciu kategoriach: Przemysł Okrętowy, Offshore, Infrastruktura, Militaria, Innowacja oraz w dwóch kategoriach specjalnych: Startup oraz Osobowość Gospodarki Morskiej. W kategorii Startup  wyróżnienie powędrowało do Parkowiczów z Flint Systems – firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkowaniu symulatorów wirtualnej rzeczywistości.

BALTEXPO to wydarzenie, podczas którego od ponad 40 lat spotykają się kluczowi gracze sektora morskiego. Tegoroczna odsłona  zgromadziła ponad 200 wystawców z 15 krajów oraz przeszło 5 tysięcy  odwiedzających. Złota Kotwica BALTEXPO 2023 jest nagrodą przyznawaną przedsiębiorstwom i instytucjom, których projekt, produkt, usługa, działania lub osiągnięcia w okresie dwóch lat od ostatniej edycji Targów mają lub mogą mieć znaczący wpływ na rozwój gospodarczy. Działający w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia startup tworzy realistyczne symulacje odzwierciedlającej fizyczne parametry zachowania konkretnej maszyny oraz elementów jej otoczenia umożliwiające profesjonalne przygotowanie kadr dla różnych sektorów. Nagrodę w imieniu zespołu firmy odebrał Maciej Kniter, dyrektor marketingu Flint Systems.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia w konkursie Złota Kotwica. To dowód na to, że nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań są doceniane przez branżę. Jak widać, nie tylko w Flint Systems wierzymy, że nasze rozwiązanie ma ogromny potencjał – powiedział Leszek Tarnawski, prezes zarządu Flint Systems. – Wyróżnienie w konkursie Złota Kotwica traktujemy jako nagrodę dla całego naszego zespołu. Cieszymy się, że to „rynkowe” jury oceniło naszą kilkuletnią pracę w tak pozytywny sposób. Jest to niezwykła motywacja do dalszego działania i rozwoju. Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom za świetną branżową imprezę – skomentował nagrodę Grzegorz Szatkowski, wiceprezes zarządu Flint Systems.

powrót
Skip to content