ExportExpert – Budowanie marki firmy na rynkach zagranicznych

ExportExpert – Budowanie marki firmy na rynkach zagranicznych

kiedy: czwartek, 25.02.2021, godz: 15:00-17:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatnie, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne 2 godzinne seminarium online poświęcone budowaniu marki na rynkach zagranicznych. Zainteresowani dowiedzą się, jak najlepiej przygotować się do eksportu. Na spotkaniu będą poruszane tematy związane z researchem rynków i badanie ich potencjału, analizą grupy docelowej, konkurencji oraz potencjalnych kanałów sprzedaży. Dodatkowo Uczestnicy spotkania pozyskają informację o narzędziach pomocnych przy analizie a także wspólnie ustalą cele biznesowe dla jednego z obecnych na seminarium przedstawicieli projektu.

Spotkanie skierowane jest do mikro, małym i średnich przedsiębiorców z województwa pomorskiego rozpoczynających działania eksportowe, jak również do doświadczonych eksporterów, którzy będą mogli zdobyć wiedzę na temat możliwości, jaki daje im budowanie marki na rynkach zagranicznych.

Spotkanie poprowadzi:
Karolina Janik – Od 2008 roku właścicielka, Prezes Zarządu agencji komunikacji zintegrowanej Personal PR. Ekspertka z ponad 16-letnim doświadczeniem w public relations, social media i marketingu. Wiceszefowa sekcji Marketingu Pracodawców Pomorza. Wcześniej przez ponad 3 lata rzeczniczka Stadionu Energa Gdańsk. Autorka artykułów z tematyki social media i kreacji w prasie branżowej i biznesowej. Doradca strategiczny dla firm wchodzących na rynek polski i polskich firm wchodzących na rynki zagraniczne. Prowadzi i rozwija sieć agencji partnerskich Personal PR na całym świecie.

Specjalizuje się w łączeniu tradycyjnych i nowych mediów w komunikacji marek, tj. Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, czy TikTok. Nadzoruje pod względem strategicznym działania agencji. Wykłada na Uniwersytecie Gdańskim rzecznictwo prasowe oraz PR strategiczny.

powrót