Export Professionals – cykl seminariów

Export Professionals – cykl seminariów

Szkolenie realizowane jest w ramach cyklu seminariów „Export Professionals”. Czterech dwudniowych (piątek i sobota) intensywnych szkoleń i warsztatów online wypełnionych praktyką i wiedzą ekspercką w zakresie organizacji i rozwoju działalności eksportowej przedsiębiorstwa. Cykl kończy się pozyskaniem dyplomu potwierdzającego zdobytą wiedzę.

Kolejne seminaria poświęcone będą następującym zagadnieniom:
– strategia ekspozycji na rynkach zagranicznych (w tym: badania rynku i badania marketingowe, tworzenie oraz rozwój marki na rynkach zagranicznych, Promocja i wykorzystanie e-marketingu do budowania wartości marki) – 23-24.05.2020
– zagadnienia prawne związane z działalnością eksportową – 29-30.05.2020

Seminaria odbywają się online po zalogowaniu na platformie internetowej udostępnionej przez Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku. Szkolenia skierowane są do przedsiębiorców z województwa pomorskiego i ich pracownikom.

Zakres tematyczny pierwszego seminarium.

 

Zgłoszenia
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie
www.brokereksportowy.pl

Szczegółowe informacje:
Donata Strycharczyk
donata.strycharczyk@swp.gda.pl

_____________________
Sylwetki prelegentów:

Beata Koniarska – ekspert ds. rozwoju na arenie międzynarodowej. Pomysłodawca i współorganizator konferencji Business Beyond Borders – Destination Africa. Właściciel serwisu drukarskiego PRINT SHAKER – PRINT & GRAPHIC DESIGN oraz firmy bConnect będącej wyłącznym przedstawicielem Grupy VirtualExpo na Polskę. Pełnomocnik Zarządu Pracodawców Pomorza ds. Kontaktów Międzynarodowych.

Janusz Groth – manager ds rozwoju rynków zagranicznych Grupy VirtualExpo. Od lat mieszkający w Marsylii, Francja. Aktywnie rozwija Grupę na rynku niemieckim, francuskim, polskim oraz chińskim.

Wioleta Magdziarz – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są content i local marketing. Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie.

Karolina Bluma – certyfikowany project manager, coach, od kilku lat zajmuje się wsparciem firm w zakresie pozyskiwania dotacji na badania i rozwój, opracowywanie i wdrażanie innowacji.

Gościnnie:

Marcin Stolarek – konsultant, od 2008 roku związany ze Stowarzyszeniem Wolna Przedsiębiorczość zajmuje się doradztwem biznesowym dla MSP, przede wszystkim w zakresie opracowywania modeli biznesowych dla startupów i strategii komercjalizacji. Doradza firmom w pozyskiwaniu środków z funduszy europejskich na finansowanie prac badawczo-rozwojowych, w szczególności z programu Horyzont 2020. Jako ekspert Europe Network przeprowadza audyty innowacyjności i pomaga pomorskim przedsiębiorcom rozwijać ich projekty biznesowe a także nawiązywać kontakty zagraniczne.

Paweł Gruszkowski – od 2011 roku doradca pomorskiego ośrodka sieci Enterprise Europe Network. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z internacjonalizacją – wyszukiwaniem partnerów biznesowych w kraju i za granicą, organizacją międzynarodowych rozmów B2B oraz misji handlowych, a także obsługą kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami z Polski i zagranicy, m.in. poprzez międzynarodową bazę ofert współpracy POD, prowadzoną przez sieć EEN.

powrót