PPNT community

PPNT community

poranna czarna

Spotkanie firm parkowych i pozaparkowych – Poranna Czarna to dawka pozytywnej energii i inspiracji oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Przy porannej kawie staramy się nie tylko lepiej poznać, ale także podzielić się najlepszymi case’ami ostatnich miesięcy w branży innowacyjnej. Wymieniamy się doświadczeniami biznesowymi i wizytówkami, opowiadamy o wyjątkowych projektach i pracy nad nimi.

Przyjdź na kolejne spotkanie i wypij z nami Poranną Czarną!

Lider PPNT Gdynia

Co roku, w okresie świątecznym, nagradzamy tych Parkowiczów, którzy w przeciągu ostatnichdwunastu miesięcy szczególnie się wyróżnili innowacyjną działalnością biznesową. Lider PPNT to tytuł przyznawany Parkowiczom przez Parkowiczów – konkurs, w którym firmy parkowe same nominują kandydatów, na których później będą głosować. Statuetki Lidera PPNT co roku wykonuje jedna z firm parkowych. Są one zawsze estetycznie powiązane z charakterem działalności wykonującego podmiotu. Do tej pory, twórcami statuetek były firmy: Techjet (wykonana w technologii cięcia wodą), Andervision (z oddychającego betonu), MpicoSys, Spaceforest (rakieta z drukarki 3D) oraz TAMO (drewno orzechowe). Finałem konkursu jest gala rozdania nagród odbywająca się podczas spotkania PPNT Świątecznie.
Celem plebiscytu jest skierowanie uwagi na obiecujące rozwiązania i nowoczesne technologie, które powstają w PPNT Gdynia. Lidera PPNT Gdynia wybieramy spośród zgłoszonych kandydatur w czterech kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie i Osobowość. Nagroda Specjalna od Dyrekcji PPNT przyznawana jest poza głosowaniem.

debiut

W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem – na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku, odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy
potencjał do odniesienia sukcesu.

produkt / usługa

Nominujemy produkty lub usługi, o których było głośno w ciągu ostatnich 12 miesięcy: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności.

wydarzenie

To o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały entuzjastyczne opinie. Pobudzały do działania, rozwoju i refleksji. Przyciągały poziomem merytorycznym, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań i poznawaniu nowych ludzi.

osobowość PPNT

Parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością.

nagroda specjalna

przyznawana jest przez Dyrekcję PPNT Gdynia. To wyróżnienie za szczególny wkład w rozwój społeczności parkowej, owocną i obiecującą współpracę z PPNT Gdynia, nieszablonowe podejście do działalności – szczególnie prospołeczne i proekologiczne. Poznaj laureatów poprzednich edycji Lidera PPNT!

  • 09.08 2018

    Liderzy PPNT Gdynia

    Jeśli nie masz działalności gospodarczej, możesz aplikować jedynie do coworkingu (tam wymagamy tylko numeru NIP). Jeśli nie masz działalności gospodarczej, możesz aplikować jedynie do coworkingu (tam wymagamy tylko numeru NIP).

  • 16.08 2018

    Liderzy PPNT Gdynia

    Jeśli nie masz działalności gospodarczej, możesz aplikować jedynie do coworkingu (tam wymagamy tylko numeru NIP). Jeśli nie masz działalności gospodarczej, możesz aplikować jedynie do coworkingu (tam wymagamy tylko numeru NIP).

ppnt aktywnie

treningi, warsztaty, spotkania

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Wspieramy ludzi aktywnych nie tylko biznesowo i naukowo, ale także sportowo. Startujemy w gdyńskich biegach, do których przygotowujemy się podczas wspólnych treningów, latem ćwiczymy na parkowych terenach zielonych, jeździmy rowerami i słuchamy prelekcji na temat zdrowego trybu życia. To i o wiele więcej! A przede wszystkim… Najwytrwalszych nagradzamy!

parkowy turniej

Rywalizacja i integracja – rzućcie wyzwanie innej firmie parkowej podczas Turnieju PPNT! Wielka rozgrywka gier zręcznościowych i gra o puchar! Co roku spotykamy się na parkowym turnieju, podczas którego drużynowo gramy miedzy innymi: w piłkarzyki, tenis stołowy, Xbox, darts, gry multimedialne. Formujcie drużyny – do zobaczenia na Turnieju!

imprezy integracyjne

ppnt światecznie

Tradycyjne potrawy, okolicznościowe warsztaty, nastrojowa muzyka – tak spędzamy coroczne spotkanie świąteczne. Niezmiennie, spotkanie PPNT Świątecznie rozpoczyna koncert kolęd w wykonaniu najmłodszych Parkowiczów – dzieci z przedszkola Mały Einstein. Na parkowej wigilii ma również miejsce gala rozdania statuetek w konkursie Lidera PPNT. Ideą plebiscytu jest nagradzanie parkowych innowacji oraz wyróżnienie osobowości, które aktywnie działają na polu biznesowym, naukowym i społecznym. Nagrody przyznają sami parkowicze. W każdej edycji wygląd statuetek nawiązuje do parkowych innowacji.

witamy lato w PPNT Gdynia

Dobry nastrój, tematyczne przebranie i czas na integrację! Lato witamy w plenerze (o ile dopisuje pogoda), na terenach zielonych między budynkami III i IV PPNT Gdynia. W programie: letnie warsztaty i pyszny catering przy odprężającej muzyce. Każda czerwcowa impreza jest tematyczna – stylówki nawiązujące do motywu przewodniego są nagradzane 🙂

kontakt

Strefa Startup
+48 58 880 81 72
startup@ppnt.pl