Ekosystem innowacji dla kreatorek zmian – rozmowa online

Ekosystem innowacji dla kreatorek zmian – rozmowa online

Rola kobiet w życiu politycznym, społecznym i ekonomicznym sukcesywnie wzrasta. Jak ich obecność wpływa na budowę zróżnicowanego świata porozmawiają prelegentki w rozmowie online w ramach projektu UrbanCafe w środę 31 sierpnia 2022 o godz. 17.30

Wśród zagadnień, które zostaną poruszone znajdzie się m.in. temat zapewnienia kobietom równego dostępu do możliwości realizacji własnego potencjału i zabierania głosu w decyzjach dotyczących życia publicznego czy gospodarki. Pozytywnego wpływu kobiet na budowę zrównoważonego świata opartego dla sprawiedliwości społecznej.

Poruszona zostanie również rola wzrostu znaczenia kobiet w życiu społecznym, ekonomicznym i politycznym. A także wpływ projektów i akcji tworzących ekosystemy przyjazne działaniom kobiet, wspierające ich rozwój i aktywność w strefie publicznej.

W rozmowie online, którą poprowadzi Magda Dębna, koordynatorka UrbanCafe, wezmą udział Martyna Markiewicz z Fundacji Ashoka, zarządzająca m.in. programem WzmocniONE oraz Agata Zioło, Dyrektorka Innowacji w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Więcej informacji:

– facebook: https://cutt.ly/WXG6sxt

– online: https://cutt.ly/JXG6mHS

kiedy: 31.08.2022, godz. 17.30

gdzie: online

link: https://cutt.ly/aXKHJYK

 

powrót
Skip to content