eForum Przedsiębiorstw

eForum Przedsiębiorstw

kiedy: środa, 13 maja 2020, godz. 11:00
gdzie: online – Facebook, YouTube
wstęp:
wolny

 

Choć jubileuszową, piętnastą edycję Forum Przedsiębiorstw przełożono na 15 grudnia 2020 roku, nie chcąc zawieść stałej publiczności konferencji, Agencja Rozwoju Pomorza organizuje spotkanie online. Właściwe wydarzenie w grudniu poprzedzone zostanie dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube.

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” poprowadzi Dagmara Rybicka – Grzebień. W kolejnym o godz. 13.00 – „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” rolę moderatora przejmie Piotr Ciechowicz, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe.

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy wszystkich przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eForum Przedsiębiorstw:

__________
więcej przeczytasz na stonie arp.gda.pl

powrót