Dołącz do targów TOKYO BIG SIGHT “6 w 1”

Dołącz do targów TOKYO BIG SIGHT “6 w 1”

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców na wydarzenie gospodarcze podczas 6 imprez targowych w Tokio w dniach 28.02-03.03.2023.

JAPAN SHOPhttps://messe.nikkei.co.jp/en/js/ – targi systemów i osprzętu dla lokali handlowych. Produkty i usługi związane z projektowaniem i ekspozycją przestrzeni handlowej, systemów sklepowych, urządzeń i innych narzędzi pomocnych w efektywnym prowadzeniu działalności.

ARCHITECTURE + CONSTRUCTION MATERIALShttps://messe.nikkei.co.jp/en/ac/– – targi materiałów budowlanych. Bogata
ekspozycja materiałów, systemów, urządzeń i produktów pokrewnych niezbędnych do budowy różnych obiektów. Targi obejmują budownictwo mieszkaniowe, sklepy, budynki handlowe i biznesowe.

RETAILTECH JAPANhttps://messe.nikkei.co.jp/en/rt/ – targi specjalizujące się w systemach informacji dla handlu detalicznego. Nowoczesne technologie informatyczne w handlu, począwszy od systemów sklepowych po systemy centralne, urządzenia, RFID / IC, logistykę.

SECURITY SHOWhttps://messe.nikkei.co.jp/en/ss/ – targi branży bezpieczeństwa i ochrony. Szerokie spektrum produktów, technologii i usług do ochrony biur, sklepów, obiektów użyteczności publicznej i domów. Zabezpieczenia przed wyciekiem informacji, nadzór video, systemy kontroli dostępu.

LIGHTING FAIRhttps://messe.nikkei.co.jp/en/lf/ – targi dla branży oświetleniowej. Zostaną zaprezentowane produkty, które są niezbędnymi elementami budowania komfortowych, bezpiecznych i wygodnych oświetlonych środowisk, a także najnowsze systemy sterowania, aparatura pomiarowa.

INTERNATIONAL FURNITURE FAIR TOKYOhttps://messe.nikkei.co.jp/en/if/ – IFFT 2023 to wiodące targi dla branży meblarskiej. Zaprezentowane zostaną wysokiej klasy meble i materiały do ich produkcji, a także usługi projektowania przestrzeni (meble na zamówienie) dla sklepów, obiektów handlowych, hoteli i biur.

Targi te, to największe w regionie wydarzenie organizowane przez NIKKEI MESSE. W ubiegłym roku (bez reprezentantów spoza Japonii – pandemia COVID i obowiązujące restrykcje) targi odwiedziło ponad 110.000 odwiedzających.

Co oferujemy:

  • – wstęp na Targi
  • – przelot Gdańsk – Tokio – Gdańsk
  • – zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem
  • – prezentacja o prowadzeniu biznesu z kontrahentami z Japonii, różnice kulturowe itp. (online przed wyjazdem na targi)
  • – szacowany koszt udziału 1 przedstawiciela jednego przedsiębiorcy w misji wynosi 15.000 PLN netto, z czego dofinansowanie:
  • 85% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy de minimis
    50% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy publicznej na targi
  • Wkład własny:

– dokumenty konkursowe oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.brokereksportowy.pl

 

powrót
Skip to content