Dołącz do targów Bari Ship

Dołącz do targów Bari Ship

Agencja Rozwoju Pomorza organizuje w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy wyjazd na targi Bari Ship, które odbędą się w dniach 25-27 maja 2023 w Imabari.

Targi Bari Ship to miejsce spotkań profesjonalistów branży morskiej z całego świata, w tym: właścicieli, operatorów, budowniczych statków, firm handlowych i importerów sprzętu morskiego. W wydarzeniu uczestniczy ponad 350 wystawców i 16 000 odwiedzających.

Bari-Ship odbywa się w najważniejszym mieście przemysłu morskiego w Japonii – Imabari. Swoją siedzibę ma tam największy klaster przemysłu morskiego w kraju. Firmy stoczniowe z siedzibą w Imabari odpowiadają za jedną trzecią całego tonażu budowanego w kraju kwitnącej wiśni. Do miejscowych właścicieli statków należy 35% japońskiej foty oceanicznej.

Dlatego co dwa lata branża morska gromadzi się w Imabari, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w technologii morskiej i nawiązywać relacje biznesowe.

Co zyskuje firma?
• przelot
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie
• bilet wstępu
• ekspozycja na wspólnym stoisku województwa pomorskiego

Koszt udziału:
Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 3 300 zł netto + VAT + VAT od kwoty
dofinansowania 7 600 zł.

Zgłoszenia:
Formularz zgłoszeniowy oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie www.brokereksportowy.pl. Skany wypełnionych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: anna.jafra@arp.gda.pl. Zgłoszenia do dnia 15 grudnia 2022 r.

Szczegółowe informacje:
Anna Jafra: anna.jafra@arp.gda.pl / tel. 572 570 290

 

 

 

powrót
Skip to content