Dni Druku 3D

Dni Druku 3D

kiedy: 19-21 października 2021
gdzie: Centrum Kongresowe Targi Kielce
wstęp: wolny, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

 

Przed nami 13 edycja Dni Druku 3D, czyli najważniejsze i największe wydarzenie branży druku i skanowania przestrzennego w Polsce. Pomimo niesprzyjającego czasu zaprezentuje się ponad 20 firm reprezentujących praktycznie wszystkie technologie wytwarzania przyrostowego od druku z tworzyw sztucznych, przez żywicę, aż po wydruki z metalu. Wystawcy zaprezentują rozwiązania około 50 producentów.

Warto nadmienić, że Dni Druku 3D są jedyną imprezą dotyczącą tej technologii jaka odbyła się w 2020 w Polsce. Organizatorzy dołożyli wszystkich starań aby udział w targach był bezpieczny. Na bieżąco monitorują doniesienia i stosują się do aktualnych wytycznych. Jeszcze w zeszłym roku na wiosnę 2020 roku Targi Kielce zakupiły specjalistyczne bramki do bezdotykowego pomiaru temperatury i dezynfekcji.

Podczas imprezy będzie można zapoznać się z działaniem i zobaczyć na żywo dobrze znane drukarki od lat dostępne na rynku krajowym. Prócz tego odbędzie się kilka premier. Między innymi zaprezentowana zostanie technologii SkribiArt (działająca maszyna będzie na hali) do wykonywania paneli elewacyjnych. Poza tym pojawią się drukarki wykorzystywane w biotechnologii, medycynie czy szeroko pojętej inżynierii tkankowej. Będzie można również porozmawiać z osobami na co dzień pracującymi z wielkościami subatomowymi, ponieważ druk 3d wkracza już w obszar nanotechnologii. Nie ulega wątpliwości, że w Polsce to właśnie w Kielcach zostaną zaprezentowane najbardziej innowacyjne technologie druku 3d – od rozmiarów subatomowych po budownictwo.

powrót
Skip to content