DevOps po godzinach II

DevOps po godzinach II

kiedy: 15 września, 14:00
gdzie: online
wstęp: wolny, rejestracja: https://infoshareacademy.com/devops-po-godzinach/ 

“DevOps po Godzinach II powered by Nordea” to druga edycja bezpłatnego meetupu dla DevOpsów i programistów, którzy myślą o rozwoju kariery właśnie w tę stronę! Jeśli śledzicie aktualne trendy technologiczne, nie może Was zabraknąć na DevOps po Godzinach II!

Specjalista DevOps łączy wytwarzanie oprogramowania(Dev) i zarządzanie systemami(Ops). Mówi się, że DevOps to przyszłość IT, a spotkanie ma na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym zadań, narzędzi oraz metodologii, którą posługują się DevOpsi. Prelegenci tym razem opowiedzą Wam o takich tematach, jak security, Kubernetes, CI/CD, Jenkins, Cloud Build, GCP, czy Tekton.

W czerwcu odbyła się pierwsza edycja DevOps po Godzinach. Podczas wirtualnego spotkania było z nami 300 osób. Zapis z transmisji można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=e4pDIp9TPXE

Agenda DevOps po godzinach II:

  • Kamil Zabielski / Chief Executive Officer – Sysdogs

Temat: Infrastructure as Code w służbie security

  • Bartłomiej Zass / Customer Engineer, Google Cloud

Grzegorz Pietrzyk / Sr. Principal Software Architect, Sabre
Temat: CI/CD w świecie Kubernetes, czyli Tekton, Cloud Build i nie tylko

  • Dariusz Kowalczyk / DevOps | SRE | SysAdmin | Jira Administrator, Nordea
    Temat: Kubernetes – Engineering System Platform in Nordea

 

Po wszystkich prelekcjach przewidziane są sesje Q&A i networkingowe. DevOps po godzinach II poprowadzi Andrzej Kiesz, CEO infoShare Academy oraz współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wydarzenie organizowane jest przez infoShare Academy, jedną z największych w Polsce szkół programowania, oferującą kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. Zakres szkoleń obejmuje takie technologie, jak np. UX, UI, Python, Java, Front-end, czy C#/.NET. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 3000 osób, z których znaczna część pracuje obecnie na stanowiskach developerskich.

 

powrót
Skip to content