Design talks Business Sustainability Summit

Design talks Business Sustainability Summit

Co czeka nas podczas Design talks Business Sustainability Summit?
Znamy już program nowej odsłony Design talks Business Sustainability Summit, czyli lipcowego wydarzenia skierowanego dla biznesu, którego celem jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności pozwalające na wprowadzanie produktów i usług w sposób zrównoważony.  Tegoroczna edycja po dwóch latach pandemii wraca do stacjonarnej odsłony. Wydarzenie jest biletowane, a ilość miejsc ograniczona!

Dlaczego warto wziąć udział w DtB Sustainability Summit?
DtB Sustainability Summit to przede wszystkim bogaty program wydarzeń – wykładów, dyskusji i spotkań. Wezmą w nich udział najlepsi eksperci z całego świata, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i wnioskami. Uczestnicy poznają najbardziej aktualne trendy i narzędzia zmian związane z wprowadzaniem innowacji w biznesie. To także okazja do umocnienia swojej obecności w środowisku branżowym oraz spotkania się z innymi uczestnikami i nawiązania cennych kontaktów.

Co w programie?
8 i 9 lipca na uczestników czekać będzie intensywny program wydarzeń. Skorzystać będą mogli z wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich branżach. Wydarzenia moderować będzie Päivi Tahkokallio (Tahkokallio Design+, Founder and CEO) oraz Anna Miazga (Sustainability / ESG expert), a przez scenę przewijać będą się takie postacie, jak m.in.: Markus Terho (Sustainable Everyday Life at Sitra, Project Director), Lars Urheim (Ogoori, CEO), Christian van Maaren (Excess Materials Exchange, Founder), Piotr Woźniakowski (Cyrkl, Country Manager), Kara Pecknold (frog, Executive Design Director and Global Lead for Sustainability), Wojciech Bagiński (Impactiv.Law, B Lab Global Public Policy Group, B Lab Market Explorer for Poland), Piotr Nejman (We are Circular, Founder), Anna Kurnatowska (Too Good To Go, Country Manager). Wśród tematów pojawią się takie zagadnienia, jak: zmiana przyszłości, zrównoważony rozwój, zmiana paradygmatów i przemiana przemysłu, nowe modele biznesowe wspierające cyrkularną transformację, inicjowanie zrównoważonej zmiany w firmie, wartość etyki i odpowiedzialności społecznej w biznesie oraz zrównoważone łańcuchy dostaw.

DtB Sustainability Summit   to także możliwość poznania narzędzi w praktyce podczas warsztatów. W ciągu dwóch dni odbędzie się ich w sumie aż pięć. Także tutaj nie zabraknie grona najlepszych ekspertów. Wymienić można chociażby Bettinę Schwalm (Next Agents, Foresight Analyst), Marcina Maciejewskiego i Krzysztof Bogomaz (Ergodesign) oraz Agatę Miryn Sienkiewicz (Next Good Thing, Founder). Warsztaty będą prowadzone równolegle – każdego dnia można wziąć udział w jednym takim wydarzeniu. To jednak nie wszystko! Na uczestników czekać będzie także animowany networking.

Widzimy się offline – w PPNT Gdynia! Nie zwlekaj z zakupem i skorzystaj z pakietu Early Birds Premium+ w korzystnej cenie. Ilość miejsc na wszystkie wydarzenia ograniczona. Więcej informacji oraz pełen program na gdyniadesigndays.eu/biznes

Sponsorzy: Ambasada Królestwa Niderlandów w Polsce, FREE NOW for Business, IKEA.

powrót
Skip to content