#cześćPPNT –  poznaj nas lepiej!

#cześćPPNT – poznaj nas lepiej!

Przedstawiamy Wam hashtag, którym rozpoczynamy nową serię postów – wszystko po to, abyście mogli poznać nas lepiej!  W copiątkowych informacjach będziemy przybliżać Wam nie tylko samo miejsce, jakim jest PPNT Gdynia, ale przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą.

Na dobry start chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym, w którym to Wy ukażecie nam swoje spojrzenie na Park. Z daleka, z bliska, od środka, bądź z zewnątrz – wszystko zależy od Was. Czy przedstawicie cały budynek z lotu ptaka, czy też tylko jego mały, ale rozpoznawalny fragment – to nie ma najmniejszego znaczenia, ważna jest oryginalna koncepcja i Wasza kreatywność. Pokażcie, jak nas widzicie!

Kiedy?
Od 10 lipca do 6 sierpnia 2020.
Wyniki ogłosimy w mediach społecznościowych 7 sierpnia.

Jak?
Liczy się hashtag! Wystarczy, że umieścicie na swoim profilu na Facebooku albo na Instagramie zdjęcie i oznaczycie je: #cześćPPNT / #czescPPNT.

Nagroda!
Dla szczęśliwego zwycięzcy przygotowaliśmy pakiet praktycznych i proekologicznych gadżetów do codziennego użytku, przydatnych zarówno w domu, jak i w pracy. Ponadto zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane w mediach społecznościowych PPNT Gdynia.

 

Regulamin konkursu #cześćPPNT

powrót