Cześć Parkowicze!

Cześć Parkowicze!

Jesteś w Parku od niedawna?  A może jesteś z nami od dłuższego czasu, ale nie masz pamięci do nazwisk, nazw działów, chcesz załatwić coś, co dotyczy Twojej firmy szybko i skutecznie? Spieszymy z pomocą! Na naszej podstronie „cześć Parkowiczu” znajdziesz najważniejsze kontakty i informacje, które ułatwią Ci rozwiązywanie bieżących spraw i usprawnią Twoją codzienną pracę.

Przygotowaliśmy dla Was informacje w prostej i przejrzystej formie na temat tego, jak wynająć miejsce parkingowe, salę konferencyjną lub szkoleniową, a także z skorzystać z konsultacji lub pakietu szkoleń, wchodzących w skład naszej „miękkiej oferty”.

Ze strony cześć Parkowiczu” dowiesz się także tego, jak często wysyłamy nasz newsletter, znajdziesz kontakty do dostawców Internetu na terenie PPNT, a także do opiekunek firm i informacje na temat zakresu wsparcia, na jakie Twoja firma może liczyć. Podpowiadamy także,  jak korzystać z parkowej infrastruktury oraz do kogo należy się zwrócić w wypadku awarii.

Jeśli hasło „de minimis” wywołuje w Tobie dziwny niepokój, a Twoje czoło zlewa zimny pot, zobacz, który parkowy zespół może sprawdzić Twoje dokumenty.

Gdy przyda Ci się pomoc w wypromowaniu Twojej firmy lub wydarzenia – również chętnie pomożemy.

Jeśli o czymś zapomnieliśmy i nie możesz znaleźć jakiejś informacji – po prostu napisz do nas. Przecież już wiesz, jak nas znaleźć: https://ppnt.pl/czesc-parkowiczu/

powrót