coworking

Coworking to miejsce stworzone z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy nie potrzebują jeszcze wynajmować całego biura, ale mają swój pomysł na biznes i chcą go rozwijać.

coworking

To przytulna przestrzeń do pracy (w budynku III), a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców, które sprzyja wymianie doświadczeń i rozwojowi.

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie chcesz jeszcze wynajmować biura? Pomyśl o coworkingu w Strefie Startup. Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Oferujemy:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów, czy architektury.
 • dostęp do biurka 24/7
 • przyjazny cenowo pakiet z rozliczeniem za godziny
 • wsparcie merytoryczne: indywidualne konsultacje pomysłów na biznes, konsultacje w Regionalnym Ośrodku Informacji Patentowej, gwarancja udziału w naszych warsztatach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych
 • dostęp do infrastruktury biurowej (drukarka, skaner, ksero, komputer) i internetu do 120 Mb/s
 • wygodna lokalizacja (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)

Ile kosztuje coworking w PPNT?

Oferujemy 2 rodzaje pakietów

start 40 godzin
za 100 zł netto

up 160 godzin
za 416 zł netto

Sprawdź, czy coworking jest rozwiązaniem dla Ciebie. W każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 10:00 - 18:00 zapraszamy na dni otwarte.

chcesz dołączyć do grona parkowych coworkerów?

Zapoznaj się z regulaminem przestrzeni coworkingu, a następnie wyślij wypełniony Formularz aplikacyjny na adres: coworking@ppnt.gdynia.pl

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

wydarzenia

 • 18.06
  09:00

  budynek I, Bio Laboratorium, wejście ID

  Kontrola czystości mikrobiologicznej produktów kosmetycznych

  Celem warsztatów jest przedstawienie uczestnikom zagadnień związanych z czystością mikrobiologiczną wyrobów kosmetycznych. W czasie trwania warsztatów uczestnicy  zostaną zaznajomieni z niezbędnymi wiadomościami z zakresu oceny czystości produktów kosmetycznych wraz z interpretacją otrzymanych wyników.

 • 17.06
  10:00

  budynek III, sala G

  Produkcja i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych

  Celem szkolenia jest przedstawienie i omówienie aktualnych wymagań prawnych zawartych w rozporządzeniu dotyczącym produktów kosmetycznych oraz omówienie zasad organizacji produkcji kosmetyków zgodnie z wymaganiami GMP opartego na normie PN-EN ISO 22716:2009. Warsztaty poprowadzi mgr inż. Urszula Ptaszek – Rohde, Właściciel Chemicos Consulting, SAFETY ASSESSOR.

 • 30.05
  10:00

  budynek III, coworking

  Dzień Otwarty Strefy Startup Gdynia #2

  Zapraszamy na Dzień Otwarty Strefy Startup Gdynia! Jest to dzień, kiedy możesz przyjść do nas, wypić kawę i porozmawiać o swoim projekcie i biznesie. To również możliwość skorzystania z darmowych konsultacji indywidualnych oraz przetestowania naszego coworkingu.

 • 29.05
  09:00

  PPNT Gdynia - wszystkie budynki

  Mobilna IP dla firm parkowych #2

  Znaki towarowe, wzory przemysłowe, prawa autorskie – czy wiesz, że pomagają w budowaniu marki, a z czasem budują wartość rynkową Twojej firmy? Przyjdziemy do Ciebie z indywidualnymi konsultacjami z zakresu prawa własności intelektualnej – wybierz tylko temat, który najbardziej jest potrzebny Twojej firmie!

 • 28.05
  16:30

  budynek III, coworking

  Design Thinking od zera | BusinessLab<26

  Design thinking. Wszyscy wokół o tym mówią i zachwalają, jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów, a Ty nie masz zielonego pojęcia, co to jest?

  Znasz podstawy, ale nigdy nie brałeś udziału w sesji design thinking i nie wiesz jak zastosować te narzędzia w praktyce?

  Przyjdź na warsztaty design thinking w pigułce dla początkujących!

 • 27.05
  13:00

  Gdańsk, siedziba Agencji Rozwoju Pomorza, al. Grunwaldzka 472 D, OLIVIA SIX

  Seminarium „Kierunek Meksyk”

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. wraz z Ambasadą Meksyku w Warszawie oraz Konsulatem Honorowym Meksyku w Gdańsku serdecznie zapraszają na seminarium biznesowo-gospodarcze.

 • 23.05
  10:00

  budynek III, pok. H1.31

  Konsultacje eksperckie - prawo konkurencji

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, stykasz się z konkurencją – z innymi firmami, które prowadzą podobną działalność i walczą o tego samego klienta. Co Twojej konkurencji wolno, a co jest nieuczciwe i nadaje się do sądu? Dowiedz się! Konsultacje są bezpłatne, trwają pół godziny.

   

  Możesz umówić się telefonicznie (58 880 81 98) lub przez e-mail: patent@ppnt.pl.

 • 23.05
  09:00

  budynek III, coworking

  Biznesowa szybka randka

  W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje.

  Wielu specjalistów twierdzi, że jeśli ktoś w kilkadziesiąt sekund nie potrafi sprzedać siebie lub pomysłu na biznes, to nie sprzeda go również w ciągu kilkugodzinnej prezentacji. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie.

 • 22.05
  17:00

  budynek III, coworking

  Zakazana reklama - jak daleko możesz pójść z reklamowaniem swoich produktów lub usług?

  Gdzie kończy się promowanie Twojej firmy, a zaczyna nieuczciwa konkurencja? Dowiedz się na warsztatach Informacji Patentowej!

  wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: https://ip-reklama.evenea.pl

 • 22.05
  10:00

  Politechnika Gdańska

  E-mobility - the transformation challenge

  Gmina Miasta Gdyni oraz Politechnika Gdańska zapraszają fo udziału w międzynarodowym seminarium „CAR (Creating Automotive Renewal) – wyzwania transformacji w obszarze samochodów elektrycznych”.

 • 22.05
  08:00

  budynek III, pok. H1.31

  Bezpłatne konsultacje rzecznika patentowego

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, która odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

   

  Możesz umówić się telefonicznie (58 880 81 98) lub przez e-mail: patent@ppnt.pl.

 • 21.05
  16:30

  budynek III, coworking

  Rozpisz się! | Strefa Blogera #24

  Miewasz takie chwile, gdy wpatrujesz się w monitor i stwierdzasz, że zamiast pisania nadszedł czas na wiosenne porządki lub kolejny odcinek serialu? Chcesz pisać, ale brakuje ci pomysłu? A może dopadła Cię blokada twórcza? Zapraszamy na warsztat kreatywnego pisania.

 • 21.05
  10:00

  budynek III, pok. H1.31

  Konsultacje eksperckie – prawo autorskie

  Zastanawiasz się, jak chronić swoją twórczość albo jak korzystać z cudzej bez wchodzenia w konflikt z prawem (i prawnikami)? Przyjdź do nas na konsultacje! Są bezpłatne, indywidualne i dają Ci możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania o utwory, umowy i prawo, które to wszystko reguluje.

   

  Możesz umówić się telefonicznie (58 880 81 98) lub przez e-mail: patent@ppnt.pl.

FAQ

 • Kto może skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu mogą skorzystać osoby, które rozwijają własne rozwiązania w obszarach preferowanych przez PPNT. Są to: ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska i branże kreatywne (design, multimedia, architektura, przemysł wydawniczy, wzornictwo przemysłowe/użytkowe).
  Przyjmujemy osoby, które pracują nad nowymi pomysłami lub rozwijają nowe projekty w ramach istniejących już działalności gospodarczych (przy czym działalność gospodarcza nie powinna być prowadzona dłużej niż 5 lat).
  Istnieje możliwość przyjęcia do coworkingu firmy działającej dłużej niż 5 lat pod warunkiem, że pracuje nad nowym projektem, rozwijanym w ramach nowej dla przedsiębiorcy branży.

 • Jak długo czeka się na wstępną decyzję o zaakceptowaniu zgłoszenia do coworkingu?

  Wstępną decyzję dotyczącą akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia podejmujemy w ciągu 2-3 dni od złożenia formularza aplikacyjnego.

 • Czy mogę wynająć biurko w coworkingu na kilka dni?

  Nie, nie można wynająć biurka w coworkingu na kilka godzin lub dni.

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

  Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, ale powinieneś mieć numer NIP.

 • Chciałbym spróbować swoich sił w branży, której nie ma na liście preferowanych. Czy mogę skorzystać z coworkingu?

  Nie, z coworkingu mogą korzystać tylko osoby, które rozwijają pomysły w ramach branż preferowanych przez PPNT Gdynia.

 • Na jaki okres muszę podpisać umowę?

  Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

 • Czy muszę płacić abonament co miesiąc?

  Nie, nie musisz płacić abonamentu co miesiąc. Po prostu, po wykorzystaniu wszystkich godzin z
  wykupionego abonamentu, będziesz musiał opłacić nowy. Tak naprawdę więc to od Ciebie zależy, jak często będziesz dokonywać płatności za korzystanie z coworkingu.

 • W jakich godzinach można skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujesz wtedy, kiedy masz na to ochotę.

 • Czy mogę korzystać z coworkingu ze współpracownikiem?

  Tak. W ramach umowy, którą z nami zawierasz, otrzymujesz możliwość zaproszenia do coworkingu jeszcze dwóch swoich współpracowników.

 • Czy w PPNT Gdynia znajduje się miejsce, w którym będę mógł spotkać się z klientem?

  Tak, jest takie miejsce. Dysponujemy stołem konferencyjnym, wyciszoną przestrzenią do rozmów poufnych oraz osobną salą, w której odbywają się spotkania biznesowe.

 • Czy mogę liczyć na pomoc w rozwijaniu mojego pomysłu biznesowego?

  Tak. Obsługa coworkingu nie tylko pomoże Ci się zadomowić, ale również chętnie podzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem (np. związanym z tworzeniem kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, projektowaniem usług, czy modelowaniem biznesowym).
  Dodatkowo w PPNT Gdynia znajdziesz także Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej. Jego zespół potrafi przede wszystkim ciekawie i zrozumiale opowiadać o ochronie wynalazków, ale nie tylko.
  Jeżeli chcesz chronić logo swojej firmy, zastanawiasz się, na czym polega prawo autorskie lub czy obrazek znaleziony w Internecie można wrzucić na fanpage - chętnie pomożemy. I co najważniejsze - jeśli nie będziemy znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podpowiemy Ci, gdzie ich szukać.

kontakt

+48 58 880 81 72
coworking@ppnt.pl