Centrum Mocy w PPNT Gdynia już otwarte!

Centrum Mocy w PPNT Gdynia już otwarte!

W Gdyni powstało kolejne na mapie Polski Centrum Mocy, stworzone przez Fundację Marka Kamińskiego i Kamiński Academy. To miejsce ukierunkowane na rozwój osobisty i zawodowy. W poniedziałek 17 czerwca Centrum Mocy oficjalnie udostępniło swoją strefę relaksu oraz przedstawiła harmonogram warsztatów skierowanych do dzieci i młodzieży oraz startupów, zlokalizowanych w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

 

Fundacja Marka Kamińskiego od lat angażuje się w projekty, mające na celu budowanie siły psychicznej i emocjonalnej. „- Chcemy, aby każdy miał możliwość odkrywania i wykorzystywania swojego potencjału do osiągania sukcesu i radzenia sobie z wyzwaniami,”  mówi Marek Kamiński, założyciel fundacji. Partnerstwo z PPNT Gdynia. Od 2019 roku fundacja realizuje w PPNT Gdynia projekt LifePlan Academy, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem kondycji psychicznej dzieci i młodzieży poprzez:

  • Tworzenie Centrów Mocy na terenie Polski
  • Organizację Marszów Mocy
  • Współpracę ze szkołami po pandemii
  • Rozwój aplikacji LifePlanApp z wykorzystaniem AI

Otwarcie Pomorskiego Centrum Mocy jest więc jednym z etapów realizacji tego innowacyjnego projektu.

Warsztaty dla najmłodszych i spotkania dla biznesu

Centrum organizować będzie weekendowe warsztaty  skierowane do dzieci i młodzieży, mające na celu rozwijanie ich potencjału i siły psychicznej. „- Zależy nam na wsparciu najmłodszych w ich rozwoju emocjonalnym i psychicznym. Warsztaty mają pomóc im odkrywać pasje, rozwijać kreatywność i budować pewność siebie,” mówi Marek Kamiński. W ramach oferty wsparcia rozwoju firm w PPNT Gdynia, Centrum Mocy realizować będzie także lunchowe spotkania dla przedsiębiorców, chcących podnieść swoje kompetencje biznesowe. – Wsparcie rozwoju firm oraz podnoszenie kompetencji przedsiębiorców, także tych „miękkich” to jedno z zadań realizowanych przez PPNT Gdynia. To jednocześnie przedsięwzięcia które  idą w parze z realizowaną przez nas strategię zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Lokalizacja Centrum Mocy, które stawia na nowatorskie podejście do budowania siły psychicznej i emocjonalnej doskonale wpisuje się w te działania –  mówi dyrektorka PPNT Gdynia – Anna Borkowska.

 

Więcej o pomorskim Centrum Mocy i nadchodzących wydarzeniach: https://centramocy.com/pomorskie-centrum-mocy/

 

 

 

 

powrót
Skip to content