Carpathian Startup Fest 2022 – zgłoś swój pomysł na Startup!

Carpathian Startup Fest 2022 – zgłoś swój pomysł na Startup!

Zgłoś swój pomysł na startup do drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022, czyli podkarpackiego festiwalu startupów, który odbędzie się w dniach 13-14 października br. w Rzeszowie. Poszukujemy projektów w fazie pomysłu, startupów krótko funkcjonujących na rynku, a także tych dążących do wzrostu scaleupów.

 

Rekrutacja trwa do 12 sierpnia br. i polega na wypełnieniu prostego formularza aplikacyjnego dostępnego TUTAJ. W dalszym etapie konkursu formularz zostanie pogłębiony, a następnie w formie zbiorczego raportu zostanie dostarczony do współpracujących z nami funduszów inwestycyjnych oraz inwestorów.

 

Wyłonieni przez kapitułę konkursu finaliści w terminie 24-25 września 2022 r. wezmą udział w CAMP CSF. Podczas dwudniowego szkolenia pod okiem Piotra Buckiego (szkoleniowca, wykładowcy, dziennikarza, coacha, managera) przygotują się do pitchu inwestorskiego. Finaliści w formule Demo Day publicznie zaprezentują swoje projekty. Najlepsi zawalczą o nagrody pieniężne, których łączna pula w tym roku wyniesie 100 000 zł.

 

Zgłaszając swój projekt do konkursu CSF’22 oraz wypełniając ONE PAGER macie szansę skorzystać ze strefy matchmaking, który może być początkiem wspaniałej współpracy!

 

Poza odbywającym się konkursem CSF22 to także doskonała okazja do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących jak:

 

Konferencja DeepTech – podczas której poruszone zostaną tematy związane z związane zastosowaniem sztucznej inteligencji;

Scena Inspire – na której wystąpią czołowe postaci polskiego środowiska startupowego;

Strefa Matchmaking – w której spotkasz inwestorów, potencjalnych partnerów, a nawet Klientów;

Targi HR/IT – targi pracy branży technologicznej;

StartupExpo – strefa wystawiennicza dla startupów;

 

Zgłoś się do Konkursu

Zapisz się jako Uczestnik

Szczegóły wydarzenia

 

Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo – Technologicznym Aeropolis.

powrót
Skip to content