Aviation Hub Pomerania Conference

Aviation Hub Pomerania Conference

 

kiedy: 23-24.11.2021, godz: 9:00-17:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja https://forms.gle/12ohrY3528LLZUmv9

Aviation Hub Pomerania to klaster firm z branży lotniczej działających na Pomorzu. Partnerami inicjatywy wspieranej przez Invest in Pomerania i Live more. Pomerania są Boeing, Lufthansa Systems Poland, Smart4Aviation, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Cyclad, InvestGDA.

O Konferencji
Podczas drugiej edycji Aviation Hub Pomerania, skupimy się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Przez dwa dni konferencji eksperci i paneliści będą mówić o zrównoważonych rozwiązaniach i innowacjach wprowadzonych w ciągu ostatniego roku oraz o tym, co czeka nas w roku 2022. Równolegle do dyskusji o najgorętszych trendach wpływających na branżę lotniczą, specjaliści HR reprezentujący  partnerów z branży, będą mówić o umiejętnościach niezbędnych do rozwoju kariery w lotnictwie, oraz poprowadzą indywidualne sesje dla osób zainteresowanych branżą.

Prelegentami będą przedstawiciele partnerów inicjatywy, a goście specjalni to znany autor reportaży Jan Pelczar i mistrzyni świata w akrobacjach szybowcowych Patrycja Pacak.

Do kogo skierowana jest konferencja?
Zapraszamy osoby zainteresowane branżą lotniczą – obecnych i przyszłych pracowników sektora oraz studentów.

Na stronie wydarzenia znajduje się pełna agenda i profile mówców: https://aviationhubpomerania.com/ahp-conference-2021/

powrót
Skip to content