20 lat

miejsce stworzone z myślą o innowatorach

ppnt gdynia

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia to największy w Polsce hub organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii

blisko265firm
w jednym miejscu

PPNT Gdynia to przestrzeń dla innowatorów tworzących nowoczesne produkty, usługi i inicjatywy

wydarzenia

 • 04.12
  14:00

  budynek IV, parter, F0.02

  Rodzaje umów o pracę - zasady ich rozwiązywania vol. 4

  Zapraszamy wszystkich Parkowiczów na kolejne spotkanie organizowane przez Kancelarię Zimmermann Romanowski Moksa Radcowie Prawni Sp.p.

 • 07.12
  10:00

  budynek IV, F0.17

  Dotacje branżowe dla przedsiębiorców w 2024 roku - na poziomie krajowym i regionalnym | Grantera

  Zapraszamy wszystkich Parkowiczów, którzy są zainteresowani pozyskaniem dofinansowania ze środków unijnych na rozwój firmy. Opowiemy jakie są aktualne konkursy oraz jakie są zapowiedziane w niedalekiej przyszłości. Spotkanie poprowadzi firma Grantera.

 • 11.12
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 13.12
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 20.12
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

widok kalendarza

newsletter

Planuj czas z PPNT Gdynia! W Parku wiele się dzieje. Subskrybuj nasz newsletter i zapisuj parkowe wydarzenia w swoim kalendarzu.

 • wydarzenia organizowane przez PPNT Gdynia oraz firmy parkowe
 • prestiżowe konferencje
 • szkolenia
 • parkowe newsy
 • sukcesy firm parkowych

Jesteś pracownikiem firmy parkowej?

 • zapisz się do wewnętrznego newslettera, a nie ominą Cię najważniejsze informacje kierowane tylko do naszych Parkowiczów
zapisz się do wewnętrznego newslettera

Newsletter Tripolis

aktualności

 • 30.11 2023
  Zagłosuj na Lidera PPNT Gdynia 2023!

  Jak co roku, wybieramy parkowego LIDERA, czyli firmę lub Parkowicza, który w mijającym roku pozytywnie wyróżnił się swoją innowacyjną działalnością biznesową. Przez ostatni tydzień mogliście nadsyłać swoje nominacje. Czas rozpocząć walkę o głosy!

 • 29.11 2023
  #pokazsweterPPNT

  Parkowicze, pora stworzyć świąteczny klimat w Parku. Ruszamy z parkową akcją na najbardziej obciachowy sweter! Co trzeba zrobić?

 • 16.11 2023
  Ruszają nominacje do Nagrody Lidera 2023!

  Jak co roku dokonujemy wyboru Lidera PPNT Gdynia, czyli przedsiębiorstwa lub osoby, która w minionym roku wyróżniła się innowacyjną aktywnością biznesową. Nadszedł ten czas, abyście zgłosili swoje nominacje! Wybór Lidera PPNT Gdynia odbywa się w następujących kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie, Osobowość oraz Coworker. Ponadto, Dyrekcja PPNT Gdynia przyzna również Nagrodę Specjalną, wybranej przez siebie filmie.

 • 13.11 2023
  Webinar „Zostań Innowatorem – Zaplanuj i sfinansuj inwestycje”

  Słyszałeś o innowacjach, pracach badawczo-rozwojowych, chcesz zostać innowatorem i sprawdzić bezpłatnie czy Twoja firma ma potencjał na wdrożenie innowacji. A może masz już pomysł na innowacyjny produkt lub usługę i chcesz dowiedzieć się czy możesz ubiegać się o Fundusze Europejskie.   Zapraszamy na webinar w trakcie, którego poznasz: – instrument STEP – pierwszy krok do […]

 • 13.11 2023
  DEICy 2023 – Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity | 20-24.11

  Zapraszamy do wzięcia udziału w 3 edycji międzynarodowych spotkań brokerskich „DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej”.   Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników: MŚP, partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są […]

 • 10.11 2023
  Druk 3D, Design i wynalazki. Park Technologiczny zaprasza do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości

  Druk 3D, Design i wynalazki. To główne tematy wydarzeń, w których będzie można wziąć bezpłatnie udział w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, w nadchodzącej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, zaplanowanej w dniach 13-19 listopada.

 • 31.10 2023
  Zgłoś się do nas i weź udział w wydarzeniu Polskie Startupy 2023

  Jesteś startupem z PPNT Gdynia? Napisz do nas i weź udział w wydarzeniu „Polskie Startupy 2023”, które odbędzie się 7 grudnia br., na 34. piętrze w Olivia Star. Organizatorem wydarzenia jest Startup Poland.  Podczas wydarzenia odbędzie się premiera tegorocznego raportu na temat kondycji polskiego środowiska startupowego. „Polskie startupy” to najważniejsze tego typu wydawnictwo w Polsce. […]

 • 30.10 2023
  Tu może być Twoja firma – ruszył konkurs na najem lokalu komercyjnego w PPNT Gdynia

  Szukasz przestrzeni na siedzibę swojej firmy lub Twoja firma się rozrasta? Chcesz być częścią największej w Polsce instytucji otoczenia biznesu przodującej w innowacyjnych projektach znanych na całym świecie? A może zależy Ci na dobrej lokalizacji i widoczności?  Jeśli odpowiedź choć na jedno z tych pytań brzmi: TAK – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wystartował […]

 • 26.10 2023
  Weź udział w warsztatach z dostępności cyfrowej

  Zapraszamy na warsztaty „Wprowadzenie do dostępności cyfrowej: Jak zapewnić, aby nasza kultura była dostępna dla wszystkich? Zaprojektuj ją od początku„, które odbędą się w ramach organizowanej  konferencji Marketing w Kulturze x Forum Kultury Cyfrowej w terminie 27.10 w godz. 9:00-13.30.  Prowadzącym warsztaty będzie Piotr Źrołka – projektant i doradca z ponad 14-letnim doświadczeniem, specjalizujący się […]

 • 24.10 2023
  Flint Systems wyróżnione podczas BALTEXPO 2023

  W trakcie targów BALTEXPO 2023, które odbyły się w październiku w AmberExpo przyznano nagrody branżowe „Złota Kotwica”.  Statuetki wręczono w pięciu kategoriach: Przemysł Okrętowy, Offshore, Infrastruktura, Militaria, Innowacja oraz w dwóch kategoriach specjalnych: Startup oraz Osobowość Gospodarki Morskiej. W kategorii Startup  wyróżnienie powędrowało do Parkowiczów z Flint Systems – firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkowaniu symulatorów wirtualnej rzeczywistości.

dojazd

Samochód

PPNT Gdynia mieści się przy al. Zwycięstwa, głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Dla gości dostępne są 2 parkingi: naziemny i podziemny. Dojazd od al. Zwycięstwa lub ul. Stryjskiej.

Pociąg

Teren Parku ulokowany jest przy przystanku SKM Gdynia Redłowo, w niewielkiej odległości od stacji PKM Stadion. Umożliwia to dogodny dojazd koleją. Najbliższe stacje połączeń dalekobieżnych to Sopot i Gdynia Główna.

Samolot

Podróż PKM pomiędzy terminalem lotniska GDN, a odległą od Parku o kilka minut spaceru stacją Gdynia Stadion trwa zaledwie 25 minut.

Plan Plan

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
aleja Zwycięstwa 96 / 98
81-451 Gdynia

co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Aktywnie wspieramy środowisko przedsiębiorców, twórców i naukowców.

strefa startup

Kreatywna przestrzeń do pracy, miejsce warsztatów i spotkań dla przedsiębiorców, twórców i naukowców.

szczegóły

bio laboratorium

Usługi dla sektora life science: badania, doradztwo, szkolenia, wynajem sprzętu, realizacja projektów B+R.

szczegóły

informacja patentowa

Konsultacje i warsztaty z zakresu ochrony własności intelektualnej.

szczegóły

centrum designu

Wystawy, warsztaty, spotkania dedykowane branży kreatywnej.

szczegóły

centrum konferencyjne

Nowoczesny kompleks konferencyjny to miejsce najważniejszych wydarzeń o tematyce naukowo-biznesowej.

szczegóły

pomorski broker eksportowy

Wyjazdy na prestiżowe targi i wydarzenia gospodarcze.

szczegóły

pracownie PPNT

Laboratorium elektroniczne, pracownia badań niszczących i nieniszczących, wzorcowanie przyrządów pomiarowych.

szczegóły
Skip to content