50% dofinansowania na usługi projektu SPEKTRUM

50% dofinansowania na usługi projektu SPEKTRUM

SPEKTRUM to pomorski system świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. W jego ramach firmy z województwa pomorskiego mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Kiedy?
Już w połowie sierpnia rozpocznie się nabór wniosków do Projektu SPEKTRUM, w ramach którego PPNT Gdynia oraz parkowa firma SEOgroup są jego akredytowanymi partnerami posiadającymi bogate doświadczenie w realizacji kilkunastu projektów w I edycji projektu.

Dlaczego warto?
Posiadający siedzibę w województwie pomorskim przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą uzyskać dofinansowanie na zakup usług w formie grantów w ramach konkursów ogłaszanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. Dotacja na wybrane specjalistyczne usługi doradcze wynosi aż 50% wartości projektu!

Jakie usługi świadczymy?

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia jako instytucja otoczenia biznesu świadczy usługi doradcze dla MŚP w trzech obszarach:
– specjalistyczne usługi doradcze w zakresie prawa własności intelektualnej
– specjalistyczna usługa doradcza „Design management – od koncepcji do wdrożenia”
– usługa doradcza z zakresu technik łączonych analizy chemicznej ora biotechnologii na indywidualne zapotrzebowanie klienta

Szczegółowy opis poszczególnych usług świadczonych przez PPNT Gdynia znajdziesz na stronie: https://ppnt.pl/uslugi-i-projekty/uslugi-doradcze/

SEOgroup jest agencją oferująca kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Oferta dotyczy siedmiu dziedzin marketingu:
– SEO,
– Performance Marketing,
– Social Marketing,
– Social Ads,
– Content Marketing,
– Online Reputation Management,
– Audyty i Consulting

W ramach powyższych obszarów firma SEOgroup opracowuje zakres działań doradczych dla Klienta, co jest jednocześnie wkładem do wniosku o dofinansowanie. Szczegółowy opis poszczególnych usług świadczonych przez SEOgroup znajdziesz na stronie: https://www.seogroup.pl/uslugi/

 

Jak skorzystać z dofinansowania – czyli cały proces w 7 prostych krokach!
https://ppnt.pl/uslugi-i-projekty/uslugi-doradcze/

__________
System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 27 mln zł.

powrót
Skip to content