गर्मियों की PARTY – impreza integracyjna dla Parkowiczów

गर्मियों की PARTY – impreza integracyjna dla Parkowiczów

kiedy: piątek, 10 czerwca 2022, od godz. 16:00
gdzie: teren zielony między budynkiem III a IV
wstęp: wolny, wymagana rejestracja z firmowych adresów e-mail, zarejestruj się: https://cutt.ly/OH6wOll

 

Curry, Masala, Bollywood, słonie, czy sari to pierwsze skojarzenia, które przychodzą nam do głowy gdy myślimy o Indiach. 10 czerwca postaramy się Was  przenieść w unikalny klimat znany z ulic Bombaju, a to wszystko za sprawą imprezy integracyjnej dla Parkowiczów, którą zainaugurujemy sezon letni. Zabierzcie ze sobą dobry humor… i rzeczy na zmianę, a my zadbamy o resztę.

Powitanie lata w Parku to idealna okazja do oderwania się od codziennych obowiązków i nieformalnego spotkania w gronie przyjaciół i nowych pracowników firm. Podczas imprezy towarzyszyć nam będą tematyczne potrawy, a także słodkości. Tradycyjnie będzie też  czekać lemoniada, piwo, lody i atrakcje w postaci wspólnych rywalizacji.

Gdy mówimy o Indiach, to warto pamiętać o ich unikatowej kulturze. Jednym z jej elementów jest Święto Holi – hinduistyczne święto radości. Karnawał kolorów urozmaici również czerwcowe, piątkowe niebo przed Parkiem. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą tylko czegoś na zmianę i ewentualnych okularów przeciwsłonecznych, które sprawdzą się przy zabezpieczeniu oczu. Fotobudka pozwoli  tym samym uwiecznić kolorowe szaleństwa i zachowacie dzięki niej unikatową pamiątkę.

Zadbamy także o najmłodszych, na których będą czekać atrakcje w postaci gier i zabaw, malowania twarz.

…oraz warsztatów edukacyjnych z Experymentem!

Bańki mydlane są zawsze gwarantem dobrej zabawy. Ich lekkość, tęczowe refleksy i ulotność wprawiają nas w zachwyt. Ale można powiedzieć o nich znacznie więcej! Iryzacja, powierzchnie minimalne,napięcie powierzchniowe, liotorpowe ciekłe kryształy – to tylko klika pojęć ze świata nauki, które wiążą się właśnie z nimi! Podczas warsztatów experymentalnie przekonamy się co kryje się pod tymi pojęciami, robiąc bańki: od dużych, po bardziej nietypowe. Dodatkowo towarzyszyć temu będą duże klocki, dzięki którym będziecie mogli wcielić się w inżynierów!

___________
Rejestracja poprzez mail służbowy umożliwi Wam odebranie max. 2 voucherów z recepcji w budynku IV. Odebranie swoich wejściówek możliwe będzie od 8 do 10 czerwca.

Czeka na Was:

– lokalna kuchnia indyjska

– znakomite lody

– lemoniada i piwo

– kolorowe proszki jak podczas Święta Holi

– atrakcje dla starszy

– animacje dla młodszych

Widzimy się na imprezie letniej 10 czerwca!

powrót
Skip to content