20 lat

miejsce stworzone z myślą o innowatorach

ppnt gdynia

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia to największy w Polsce hub organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii

blisko265firm
w jednym miejscu

PPNT Gdynia to przestrzeń dla innowatorów tworzących nowoczesne produkty, usługi i inicjatywy

wydarzenia

 • 02.10
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 03.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.02.

  Modele Biznesowe dla początkujących | warsztaty

  Dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Ci uporządkować dotychczasową wiedzę o biznesie. Poznasz uniwersalne narzędzia, dzięki którym zaplanujesz dalsze kroki i zidentyfikujesz potencjale ryzyka w procesie skalowania firmy. A nade wszystko – spojrzysz obiektywnym okiem na swoje przedsięwzięcie.

 • 11.10
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 13.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.28

  Do you know what you don't know? Knowledge management in organizations | workshop

  During the „Do you know what you don’t know? Knowledge management in organizations” training, we will present you with the theory and practice of knowledge management in organizations. We will discuss what problems and risks organizations nowadays face with their knowledge and what are the possible ways to handle them. We will also present tips and specific tools to manage knowledge in organizations.

 • 23.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.02

  Komunikacja dla menedżerów vol. 2 - warsztaty dla Parkowiczów z firmą Yari

  Zapraszamy na II edycję warsztatów z firmą Yari. Jesteś menedżerem lub liderem zespołu projektowego? Zastanawiasz się, czemu Twoje rozmowy z pracownikami nie przynoszą spodziewanego efektu? Chcesz rozwijać swoje kompetencje i motywować pracowników? Dobrze trafiłeś!

 • 24.10
  10:00

  budynek III

  SPEAK IN_UX 2023

  Czy wiesz, że UX to kluczowy składnik sukcesu każdego produktu cyfrowego? Ale czy naprawdę każdy już o tym wie? Wciąż istnieją firmy, które nie do końca zrozumiały potencjał, jaki niesie ze sobą doskonałe projektowanie doświadczeń użytkownika. Dowiedz się, jak mówić liczbami i case’ami, które przekonają o wartości UX. Dołącz 24-25 października i otwórz drzwi do synergii sukcesu biznesowego i doskonałych doświadczeń użytkownika. Już po raz czwarty spotkamy się na konferencji poświęconej projektowaniu doświadczeń.

 • 27.10
  11:00

  budynek III, sala audytoryjna C

  Finał X edycji projektu InnovaBio Pomorze

  Zapraszamy na podsumowanie X edycji projektu InnovaBio Pomorze!

widok kalendarza

newsletter

Planuj czas z PPNT Gdynia! W Parku wiele się dzieje. Subskrybuj nasz newsletter i zapisuj parkowe wydarzenia w swoim kalendarzu.

 • wydarzenia organizowane przez PPNT Gdynia oraz firmy parkowe
 • prestiżowe konferencje
 • szkolenia
 • parkowe newsy
 • sukcesy firm parkowych

Jesteś pracownikiem firmy parkowej?

 • zapisz się do wewnętrznego newslettera, a nie ominą Cię najważniejsze informacje kierowane tylko do naszych Parkowiczów
zapisz się do wewnętrznego newslettera

Newsletter Tripolis

aktualności

 • 28.09 2023
  Agencja Beeffective przechodzi rebranding i pokazuje żądło

  Beeffective – Digital Marketing Agency z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia przechodzi rebranding, który jest wynikiem dynamicznych zmian na rynku. Po 8 latach działalności agencja pokazuje swoje żądło i prezentuje odświeżoną wersję brandingu. Zmiany obejmują logo, KV, wyrazisty ton komunikacji, nową stronę www oraz inny sposób prezentowania swoich usług.

 • 28.09 2023
  Konferencja i warsztaty eksperckie dla IT – Infoshare DEV 2023 #wGdyni

  Pasjonaci technologii i specjaliści z branży IT spotkają się już 26 października w Gdyni, żeby zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje kompetencje. Infoshare DEV to kolejne wydarzenia organizowane przez realizujące największą konferencję technologiczną w Polsce Infoshare i Invest in Gdynia. To merytoryczna konferencja skierowana do osób na co dzień pracujących w branży IT. Dowiedz się, co czeka uczestników.

 • 25.09 2023
  Baltexpo 2023 – dołącz do najważniejszego wydarzenia branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu pt. „Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej” oraz spotkaniach biznesowych z norweskimi firmami podczas trwania największych targów morskich w Europie Środkowej i Wschodniej: Baltexpo 2023 w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 r. w godzinach 11:30 – 20:30 i skierowane jest do firm, które mają pomysł […]

 • 25.09 2023
  Pomóż szpitalom – zgłoś się do Konkursu Mother and Child Startup Challenge

  W jaki sposób innowacje mogą wspierać pacjentów?  Czy w Polsce są firmy, których produkty zrewolucjonizują ochronę zdrowia?  Jak wyglądać będzie innowacyjne szpitalnictwo za 3, 5 i 10 lat? Te i wiele innych pytań postawili sobie organizatorzy Konkursu „Mother and Child Startup Challenge” – czyli pierwszego w Polsce projektu, w którym czołowe publiczne szpitale otwierają się […]

 • 25.09 2023
  Weź udział w konferencji Interizon Day 2023

  Zapraszamy do udziału w konferencji Interizon Day 2023, która odbędzie się 28-go września 2023 r.

 • 21.09 2023
  Parkowicze z ELEMENT pierwszą firmą w Polsce z prestiżowymi tytułami

  Parkowicze z pracowni Element zostali pierwszą firma w Polsce, nagrodzoną prestiżową, międzynarodową nagrodą Architizer Vision Awards i to w dwóch kategoriach! W ręce zespołu trafiły tytuły:”Best Architectural Visualization Studio of the Year 2023″ za całokształt twórczości oraz „Best Photorealistic Architectural Visualization of the Year 2023” za wizualizację Siedziby Głównej / Terminalu promowego firmy Smyril Line, w Tórshavn na Wyspach Owczych, zaprojektowanego przez słynną duńską pracownię architektoniczną – Henning Larsen Architects.

 • 21.09 2023
  Wyjedź na targi dzięki dotacji | webinar

  Nasi Parkowicze z InnovaTree zapraszają już 10 października na bezpłatny webinar, podczas którego dowiecie się, jak skorzystać z nowego programu Promocja marki innowacyjnych MŚP, który jest kontynuacją doskonale znanego przedsiębiorcom działania „Go To Brand”.

 • 14.09 2023
  Komunikacja kryzysowa | SPEKTRUM

  Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na bezpłatne seminarium w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. Tym razem, by porozmawiać o meandrach skutecznej komunikacji w kryzysie. 

 • 14.09 2023
  Gazele Biznesu 2023 – pokaż, jak sprawnie działa twoja firma

  Tylko do końca września trwa nabór do 24. edycji rankingu małych i średnich przedsiębiorstw „Gazele Biznesu”.  To ranking, który od niemal ćwierć wieku prezentuje najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy. 

 • 14.09 2023
  Śniadanie w Parku vol. III | PitchDay

  Śniadanie w towarzystwie firm parkowych? Brzmi jak dobry plan! Już 27 września, o godz. 09:00 zapraszamy Was na „Śniadanie w Parku” w nowej, odmienionej formule. To wciąż dawka pozytywnej energii przy porannej kawie oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Co się zmieni?

dojazd

Samochód

PPNT Gdynia mieści się przy al. Zwycięstwa, głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Dla gości dostępne są 2 parkingi: naziemny i podziemny. Dojazd od al. Zwycięstwa lub ul. Stryjskiej.

Pociąg

Teren Parku ulokowany jest przy przystanku SKM Gdynia Redłowo, w niewielkiej odległości od stacji PKM Stadion. Umożliwia to dogodny dojazd koleją. Najbliższe stacje połączeń dalekobieżnych to Sopot i Gdynia Główna.

Samolot

Podróż PKM pomiędzy terminalem lotniska GDN, a odległą od Parku o kilka minut spaceru stacją Gdynia Stadion trwa zaledwie 25 minut.

Plan Plan

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
aleja Zwycięstwa 96 / 98
81-451 Gdynia

co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Aktywnie wspieramy środowisko przedsiębiorców, twórców i naukowców.

strefa startup

Kreatywna przestrzeń do pracy, miejsce warsztatów i spotkań dla przedsiębiorców, twórców i naukowców.

szczegóły

bio laboratorium

Usługi dla sektora life science: badania, doradztwo, szkolenia, wynajem sprzętu, realizacja projektów B+R.

szczegóły

informacja patentowa

Konsultacje i warsztaty z zakresu ochrony własności intelektualnej.

szczegóły

centrum designu

Wystawy, warsztaty, spotkania dedykowane branży kreatywnej.

szczegóły

centrum konferencyjne

Nowoczesny kompleks konferencyjny to miejsce najważniejszych wydarzeń o tematyce naukowo-biznesowej.

szczegóły

pomorski broker eksportowy

Wyjazdy na prestiżowe targi i wydarzenia gospodarcze.

szczegóły

pracownie PPNT

Laboratorium elektroniczne, pracownia badań niszczących i nieniszczących, wzorcowanie przyrządów pomiarowych.

szczegóły
Skip to content