20 lat

miejsce stworzone z myślą o innowatorach

ppnt gdynia

Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia to największy w Polsce hub organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii

blisko265firm
w jednym miejscu

PPNT Gdynia to przestrzeń dla innowatorów tworzących nowoczesne produkty, usługi i inicjatywy

wydarzenia

 • 05.06
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 09.06
  09:00

  budynek III, coworking

  Dzień otwarty w Coworkingu

  Zapraszamy na Dzień otwarty w Coworkingu

  Podczas wydarzenia, oprowadzimy Cię po przestrzeni, opowiemy o szczegółach naszej oferty i społeczności, którą tworzymy.
  Po zwiedzaniu, zostań i zobacz, jak się u nas pracuje.

 • 13.06
  09:00

  budynek IV, parter, lokal F0.17

  Mindfulness w wirtualnej pracy i praca w zespołach wirtualnych - szkolenie

  Dziś niemal każda organizacja działa w środowisku wirtualnym, które staje się coraz bardziej złożone. Obecnie liderzy i pracownicy stoją przed szeregiem wyzwań związanych z pracą w tego rodzaju środowisku, takich jak wypalenie zawodowe, trudności z koncentracją, problemy z wielozadaniowością, czy konieczność wielokulturowej i multidyscyplinarnej pracy zespołowej. Szkolenie skierowane wyłączenie do firm parkowych i coworkerów.

 • 14.06
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 14.06
  09:00

  budynek III, coworking (galeria)

  Śniadanie w Parku vol. II - networking

  Wiosna to doskonały czas, by nawiązać nowe lub odświeżyć stare znajomości biznesowe. Doskonałą okazją do tego będzie drugie w tym roku Śniadanie w Parku! Poznaj ambitnych ludzi, zdobądź nowe kontakty biznesowe i klientów, opowiedz, czym zajmuje się Twoja firma, a także dowiedz się, co zyskujesz będąc częścią Parkowej społeczności. My zapewnimy pyszne śniadanie i poranną kawę w towarzystwie firm parkowych oraz zespołu PPNT Gdynia i nieformalną, sprzyjającą networkingowi atmosferę. Bądź z nami, ponieważ kolejna okazja do wspólnego, parkowego śniadania będzie dopiero po wakacjach!

 • 16.06
  16:00

  teren zielony między budynkiem III a IV

  ŻAR TROPIKÓW - Impreza letnia dla Parkowiczów

  Parkowicze, szykujcie koszule w palemki i sukienki w kwiaty. Nadchodzi jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku – Parkowa Impreza Letnia! Tym razem tematem przewodnim będzie: „Żar tropików”. 

widok kalendarza

newsletter

Planuj czas z PPNT Gdynia! W Parku wiele się dzieje. Subskrybuj nasz newsletter i zapisuj parkowe wydarzenia w swoim kalendarzu.

 • wydarzenia organizowane przez PPNT Gdynia oraz firmy parkowe
 • prestiżowe konferencje
 • szkolenia
 • parkowe newsy
 • sukcesy firm parkowych

Jesteś pracownikiem firmy parkowej?

 • zapisz się do wewnętrznego newslettera, a nie ominą Cię najważniejsze informacje kierowane tylko do naszych Parkowiczów
zapisz się do wewnętrznego newslettera

aktualności

 • 02.06 2023
  Spotkajmy się na Carpathian Startup Fest!

  Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” wraz z  Partnerami zapraszają do udziału w trzeciej edycji  Carpathian Startup Fest (CSF23). Jest to wydarzenie poświęcone przedsiębiorczości i technologii, które gromadzi startupy, inwestorów, korporacje, media i founderów. CSF23 to także dwa dni merytorycznych wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych.

 • 01.06 2023
  Nasi Parkowicze na European Defence Innovation Days

  Parkowicze z BOTSI reprezentują nas podczas najważniejszego w Europie wydarzenia poświęconego najnowocześniejszym technologiom militarnym – European Defence Innovation Days.

 • 26.05 2023
  Za nami Infoshare 2023

  Zakończyła się największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej – Infoshare 2023. Przez dwa dni, na stoisku Gdyni oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, uczestnicy z całego świata mieli m.in. okazję zapoznać się po raz pierwszy z proinnowacyjnymi usługami dla biznesu, jakie powstały w ramach partnerskiego projektu Tripolis oraz uścisnąć dłoń uznanego polarnika Marka Kamińskiego.

 • 18.05 2023
  Widzimy się podczas Infoshare 2023!

  Zbliża się jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji technologicznych tego roku – Infoshare 2023. Prezentacja nowych, proinnowacyjnych usług dla biznesu, motywacyjne rozmowy przy kawie z uznanym polarnikiem Markiem Kamińskim, możliwość zapoznania się ze szczegółami parkowej oferty skierowanej do innowacyjnych branż oraz dawka merytorycznej wiedzy na temat wsparcia dla przedsiębiorców działających w oparciu technologie cyfrowe to tylko część tego, co będzie czekać na uczestników tegorocznej konferencji Infoshare, odwiedzających wspólne stoisko Gdyni i Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia w dniach: 24-25 maja br.

 • 18.05 2023
  BIG 5 2023 Construct Egypt

  Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski
  Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży budowlanej do udziału w wydarzeniu gospodarczym BIG 5 2023 Construct Egypt, które odbędzie się w dniach: 19-21 czerwca 2023 w Kairze.

 • 11.05 2023
  Nabór do konkursu „Hej StartUP”

  Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Hej StartUP” ! Zgłoś się i  dołącz do grona najbardziej innowacyjnych startupów w Polsce, korzystających z mentoringu cenionych ekspertów. 

 • 09.05 2023
  Studio Fundacji Bochińskich – godziny otwarcia w maju

  Zapraszamy Was do odwiedzenia studia Fundacji Bochińskich w PPNT Gdynia!   W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni znajdziecie wystawę pudełkową „Blisko” kuratorki Anny Siedleckiej. Ekspozycja miała swoją premierę podczas Bydgoskich Dni Projektowych, znajdziecie ją również w serwisie Dizajn na wynos: https://dizajnnawynos.pl/.   Odwiedzający mogą też rozsiąść się wygodnie w czytelni pełnej książek, magazynów i katalogów związanych z tematyką designu, […]

 • 09.05 2023
  Zgłoś się na targi Breakbulk Europe

  Ruszył nabór na wyjazd na targi BREAKBULK EUROPE, które odbędą się w dniach: od 06 do 08 czerwca 2023 r. w Rotterdamie. Na zgłoszenia czekamy do piątku (12.05.br.), do godz. 14:00.

 • 08.05 2023
  Kolejna odsłona Forum Przedsiębiorstw

  Już 10 maja, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się jedno z najciekawszych i najbardziej inspirujących wydarzeń kierowanych do pomorskich firm – Forum Przedsiębiorstw. Program konferencji wzbogacono o panele dyskusyjne, w których, w charakterze ekspertów, wezmą udział przedstawiciele firm z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

 • 05.05 2023
  Życzenia w wielkim formacie

  Jak można okazać komuś, że się o nim myśli? Ba, nawet wyznać miłość? Z pewnością na wiele sposobów. Zaczynając od drobnych, codziennych gestów, po wiadomości, a czasem przepełnione uczuciami listy, jakie wysyłamy do osób, na których nam zależy. Co jednak, jeśli chcielibyśmy zrobić to w zupełnie inaczej? Na oryginalny sposób wpadła jedna z mieszkanek Gdyni, która postanowiła złożyć życzenia urodzinowe swojemu partnerowi za pośrednictwem Whiztalka – hasła pojawiającego się codziennie od lat w oknach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (PPNT Gdynia).

dojazd

Samochód

PPNT Gdynia mieści się przy al. Zwycięstwa, głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Dla gości dostępne są 2 parkingi: naziemny i podziemny. Dojazd od al. Zwycięstwa lub ul. Stryjskiej.

Pociąg

Teren Parku ulokowany jest przy przystanku SKM Gdynia Redłowo, w niewielkiej odległości od stacji PKM Stadion. Umożliwia to dogodny dojazd koleją. Najbliższe stacje połączeń dalekobieżnych to Sopot i Gdynia Główna.

Samolot

Podróż PKM pomiędzy terminalem lotniska GDN, a odległą od Parku o kilka minut spaceru stacją Gdynia Stadion trwa zaledwie 25 minut.

Plan Plan

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
aleja Zwycięstwa 96 / 98
81-451 Gdynia

co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Aktywnie wspieramy środowisko przedsiębiorców, twórców i naukowców.

strefa startup

Kreatywna przestrzeń do pracy, miejsce warsztatów i spotkań dla przedsiębiorców, twórców i naukowców.

szczegóły

bio laboratorium

Usługi dla sektora life science: badania, doradztwo, szkolenia, wynajem sprzętu, realizacja projektów B+R.

szczegóły

informacja patentowa

Konsultacje i warsztaty z zakresu ochrony własności intelektualnej.

szczegóły

centrum designu

Wystawy, warsztaty, spotkania dedykowane branży kreatywnej.

szczegóły

centrum konferencyjne

Nowoczesny kompleks konferencyjny to miejsce najważniejszych wydarzeń o tematyce naukowo-biznesowej.

szczegóły

pomorski broker eksportowy

Wyjazdy na prestiżowe targi i wydarzenia gospodarcze.

szczegóły

pracownie PPNT

Laboratorium elektroniczne, pracownia badań niszczących i nieniszczących, wzorcowanie przyrządów pomiarowych.

szczegóły
Skip to content