BusinessLab <26 | Organizacja czasu – czyli jak zdążyć ze wszystkim

Interesujesz się biznesem? Wiedza przekazywana w szkole lub na uczelni to dla Ciebie za mało? Chcesz się rozwijać i szukasz fachowych informacji? A może myślisz o założeniu własnej firmy?

kiedy:
13.11.2018 godz. 17:00 – Jak stworzyć dobry model biznesowy?
13.12.2018 godz. 17:00 – Umowy – pułapki zawarte w paragrafach
15.01.2019  godz. 17:00 – Organizacja czasu – czyli jak zdążyć ze wszystkim
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
wstęp: bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc: https://businesslab.evenea.pl 

Startujemy z nowym cyklem wydarzeń BusinessLab <26! Co miesiąc spotkamy się z innym praktykiem biznesu, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą swoją historię, powiedzą dlaczego warto myśleć o własnym biznesie, ale również poruszą tematy, które z ich perspektywy są istotne dla osób stawiających pierwsze biznesowe i zawodowe kroki.

Dla kogo?

Dla licealistów, uczniów techników, szkół zawodowych oraz studentów I i II stopnia. Dla każdego poniżej 26 roku życia, kto jest zainteresowany zdobyciem wiedzy biznesowej.

Dlaczego warto?

Poszerzysz swoją wiedzę o wiele nowych, praktycznych zagadnień oraz narzędzi, niezbędnych do rozwijania pomysłów biznesowych. Poznasz również ludzi, którzy tak jak Ty, mają w sobie nutkę biznesowego zacięcia. A jak wiadomo, jednym z czynników sukcesu startupu jest jego zespół. Kto wie, może poznasz tu swojego przyszłego wspólnika? 

15.I
17:00-19:00
Strefa Startup