Strefa Marki: Efektywnie i efektownie, czyli podstawy brandingu

Wzrok dostarcza nam aż 87% wrażeń zmysłowych. Marka to nie tylko logo, strona internetowa i slogan, ale to właśnie one najbardziej zapadają w pamięć klientom. Warstwa wizualna powinna odzwierciedlać cele oraz charakter marki.

Co zrobić by wizerunek Twojej firmy był spójny, wiarygodny i przede wszystkim atrakcyjny? Zapraszamy do Strefy Marki, nowego cyklu spotkań w Strefie Startup Gdynia, gdzie Szymon Węsierski przybliży Wam tajniki brandingu i identyfikacji wizualnej.

Dla kogo?
Dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z brandingiem. Szczególnie zapraszamy osoby, które dopiero myślą o założeniu swojego biznesu i interesują się tym, jak budować wizerunek firmy. Wydarzenie kierowanie jest również do tych, którzy zastanawiają się nad rebrandingiem i szukają inspiracji do nowej identyfikacji wizualnej.

Czego się dowiesz?
· Czym jest branding, jaką rolę pełni i czy faktycznie jest tak istotny?
· Czy branding to tylko logo i strona internetowa?
· Jakie są ogólnodostępne narzędzia, które pomogą Ci w dbaniu o Twoją markę?
· Co jest najistotniejsze w budowaniu marki, na co zwracać uwagę?
· Gdzie szukać inspiracji?

Prelekcja odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa Marki - spotkań wokół brandingu dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z budowaniem marki.

Wykład poprowadzi Szymon Węsierski - współzałożyciel Agencji Kreatywnej Efekt Agency oraz More Infinity. Doświadczenie budował podczas realizowania ponad 150 projektów kreatywnych. Od jakiegoś czasu pochłonięty rozwijaniem Start up'u edukacyjnych kolorowanek wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość WoobyKids.

Kiedy: 21.03.2018 (środa), godz. 17:00 - 19:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, obowiązują zapisy: https://efektywnieiefektownie.evenea.pl/

21.III
17:00-19:00
Strefa Startup