Strefa UX | Wykład o projektowaniu…warsztatów

Persony, customer journey, task flows, makiety, analityka UX.. i nie tylko. Narzędziem każdego UX-owca jest także praca zespołowa. Wiele założeń wypracowuje się w grupie, podczas spotkań z klientem, zespołem czy też użytkownikami końcowymi.
Kiedy: 5 marca 2018 roku (poniedziałek) godz. 18:00-19:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, sala D
Wstęp: bezpłatny, obowiązuje rejestracja: https://strefauxowarsztatach.evenea.pl/

Zapraszamy na Strefę UX, podczas której Ania Tylikowska przybliży Wam temat projektowania usługi... warsztatów. Podczas prelekcji dowiesz się, jakie narzędzia UX sprawdzają się podczas poszczególnych etapów projektowania oraz podejść do ich rozplanowywania. 

Czego się dowiesz?
Jak przygotować warsztat UX, by najlepiej spełnił swoje zadania? Jaka formuła sprawi, by był użyteczny i interesujący dla uczestników, a nam przyniósł odpowiedzi na nurtujące nas pytania? Co pomoże zespołom w usprawnieniu prac, a nam w przeprowadzeniu projektowego maratonu? Na co zwrócić uwagę podczas stosowania różnych technik?

Co jeszcze? Ania podzieli się z Wami wiedzą nie tylko projektową, ale też organizacyjną. W końcu dobrze zaprojektowany warsztat jest dopięty na ostatni guzik, a drobiazgi, szczegóły i szczególiki również przekładają się na odbiór warsztatu przez jego uczestników.   

O Prowadzącej:
Ania Tylikowska - UX Researcher, Allegro Badaczka, projektantka usług, obecnie odpowiedzialna za market research w Allegro. Wykładowczyni na sopockim SWPS na kierunku UX. Zna Strefę Startup i Strefę UX od podszewki - czuwała nad jej ofertą przez półtora roku. Poza Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym pracowała dla takich marek jak hatalska.com, Deutsche Bank, Ernst&Young. W ciągu ostatnich 2 lat zaprojektowała i przeprowadziła ok. 30 warsztatów z obszaru projektowania produktów i usług.
05.III
18:00-19:30
Strefa Startup