Konsultacje z funduszem Alfabeat vol. 8

Masz pomysł na innowacyjny projekt, ale nie masz doświadczenia i/lub funduszy umożliwiających jego realizację? Chcesz rozwijać swój projekt z zespołem doświadczonym w przedsięwzięciach technologicznych?

Alfabeat to akcelerator i fundusz kapitałowy wspierający - poprzez mentoring i finansowanie - przedsiębiorstwa technologiczne realizujące projekty opierające się na pracach o charakterze badawczo-rozwojowym. Efektem współpracy powinno być opracowanie lub udoskonalenie produktów/procesów/usług, a następnie ich komercjalizacja. Więcej informacji o Alfabeat: www.alfabeat.pl/wspolpraca

Kogo szukamy?
Alfabeat wspiera przede wszystkim projekty z branży ICT, stawiając na rozwiązania łączące IT z innymi dziedzinami, np. medycyną, automatyką czy robotyką.

Swój pomysł na projekt możesz zaprezentować w ramach "office hours". Prezentacja powinna zawierać omówienie zagadnień, które wypunktowano w popularnym schemacie KLIENT-PROBLEM-ROZWIĄZANIE (ang. CLIENT-PROBLEM-SOLUTION), czyli: określać klienta, definiować problem, z którym zmaga się klient i proponować rozwiązanie, które rozwiąże problem. Niezbędna jest również odpowiedź na pytanie: jak zespół Alfabeat może pomóc w realizacji Twojego projektu?

Szczegółowe kryteria współpracy: alfabeat.pl/wspolpraca/obszary-i-kryteria-wspolpracy

Konsultacje poprowadzi Michał Mysiak. 
Od 10 lat związany z biznesem i rynkiem nowych technologii. Prezes Zarządu Pomorskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych. Inwestor i współwłaściciel w akademii programowania Software Development Academy oraz producencie światowej klasy oświetlenia scenicznego Portman Lights. Współtwórca pierwszego w Polsce colivingu dla startupowców - Clipstera. Ekspert gospodarczy Komisji Europejskiej. Członek komitetu monitorującego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niewykonalnych - jeśli wydaje się, że czegoś nie da się zrobić, to po prostu należy znaleźć osobę, która tego nie wie i to zrobi.
Za swój największy sukces uważa stworzenie akademii programowania - Software Development Academy, która w ciągu dwunastu miesięcy rozwinęła działalność w dziesięciu lokalizacjach i stała się liderem rynku bootcampów programistycznych w Polsce.

Kiedy: 11.01.2018 (czwartek), godz. od 11:00 do 13:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja: alfabeatppnt8.evenea.pl

11.I
11:00-13:00
I Piętro III
Strefa Startup