Luzer Experience #2 Projektant płakał jak popełniał błędy

Luzer Experience #2. Projektant płakał, jak uczył się na błędach - czyli luźno o wpadkach i wyjątkowo nietrafionych projektach w branży kreatywnej.

Większość wykładów/prelekcji związanych z tematyką projektowania uczy jak dobrze projektować, jak poprawnie podchodzić do procesu, sprzedaje recepty na sukces. Jednak każdy z nas na swojej drodze eksperymentuje. Zanim dojdzie do perfekcji, zwyczajnie uczy się na błędach. Dlaczego by więc nie uczyć się na cudzych?

Zapraszamy Was na nasz wakacyjny cykl Luzer Experience. Podczas spotkania w coworkingu Strefy Startup Gdynia w nieformalnej atmosferze spotykamy się z prelegentami z branży kreatywnej i UX. Nasi goście podzielą się z Wami doświadczeniami i przykładami historii, wpadek i wtop, jakie same przeżyli lub zdarzyło im się zaobserwować. Każdy zetknął się kiedyś z wyjątkowo nietrafionym projektem. Czasem same założenia kłócą się ze zdrowym rozsądkiem, czasami z kolei jest to po prostu nieudane wykonanie.

Będą slajdy, będą kejsy, ciekawi ludzie i fajna atmosfera.

Dla kogo?
Dla każdego, kto projektuje, tworzy, bądź dopiero planuje rozpocząć swoją przygodę. Zapraszamy projektantów i entuzjastów projektowania produktów, usług, doświadczeń, przestrzeni, czy też modeli biznesowych.

Kiedy: 17.08.2017 (czwartek), godz. 17:30-19:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, F/H
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja https://luzerexperience2.evenea.pl/

17.VIII
17:30-19:00
Strefa Startup