Gdynia Service Jam 2017

Strefa Startup Gdynia po raz czwarty zamieni się na 48h w międzygalaktyczne centrum sterowania projektowaniem usług. 3,2,1… zapisy na Gdynia Service Jam uważamy za otwarte!
Uwaga, uwaga! Mamy 48 godzin, aby stworzyć wyjątkowe usługi, które zmienią świat! Zapraszamy Was na coroczny maraton projektowania usług Gdynia Service Jam!
 
Każdego roku kilka tysięcy uczestników wszystkich jamów z ponad 30 krajów opracowuje projekty, które są odpowiedzią na zadany temat. Zadanie dla całego świata ujawniane jest dopiero na początku wydarzenia. Gdy tylko poznamy temat, ruszamy pełną parą do pracy! W trakcie jamu zasmakujecie, czym jest diagnozowanie potrzeb użytkowników, kreatywne generowanie pomysłów, prototypowanie i testowanie. To także możliwość poznania inspirujących osób, poszerzenia swojej wiedzy i rozbudzenia Waszej kreatywności. Jamujemy, projektujemy i improwizujemy w piątek, sobotę, aż do niedzieli, kiedy prezentujemy wypracowane rozwiązanie!

Dla kogo?

Gdynia Service Jam skierowany jest zarówno do tych, dla których service design to codzienność, jak i tych, którzy zmierzą się z tą metodą po raz pierwszy. Podczas całego jamu będziecie mogli liczyć na wsparcie naszych ekspertów, którzy wprowadzą Was do tematu, pozwolą pokonać pojawiające się przeszkody i zmotywują w chwilach wątpienia.

Wierzymy, ze każdy w ma w sobie ukrytą Super-moc. Podczas Gdynia Service Jam stworzymy interdyscyplinarne zespoły składające się z osób zajmujących się m.in. ICT, zarządzaniem, designem, psychologią, UX, itd. Dlatego chętnie zobaczymy i specjalistów- supermocarzy w swoich specjalnościach, i świeże moce studenckie.

Pokaż swoją Super-moc i dołącz do wydarzenia!

Program będzie dostępny na stronie wydarzenia: https://gsj2017.evenea.pl/

Kiedy: Piątek, 17.02.2017 r., godz. 16:30-20:00
Sobota, 18.02.2017 r., godz. 09:00-20:00
Niedziela, 19.02.2017 r., godz. 09:00-17:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking Strefy Startup Gdynia 
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja: https://gsj2017.evenea.pl/
17.II
16:30-20:00
Strefa Startup