Praktyki studenckie AIESEC w parkowych firmach | spotkanie informacyjne

Parkowiczu - jeśli do swojego zespołu poszukujesz młodych talentów z branż IT, HR, finanse, sprzedaż, marketing, edukacja, zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Dowiedz się, jak możesz pozyskać praktykantów w ramach programów Global Talent i Level UP, realizowanych przez AIESEC – globalną organizację działającą w ponad 120 krajach świata.

Czym są praktyki międzynarodowe AIESEC?
Udział w projektach Global Talent, czy Level UP umożliwia przedsiębiorstwom zatrudnienie studentów z wybranych krajów świata. Studenci mają ukończony III rok studiów, posługują się językiem angielskim na poziomie min. B2  i posiadają już doświadczenie zawodowe. Chętnie dzielą się także wiedzą nt. swojego kraju, jeśli firma planuje wejść ze swoją usługą, produktem na rynek międzynarodowy.

Długość trwania projektu może być dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa (od 6 tygodni do 12 miesięcy). AIESEC pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rekrutacją studentów zgodnie z potrzebami i wymaganiami firmy, a także ich przyjazdem do Polski, zakwaterowaniem i organizacją praktyk w firmach.

Kiedy: 11.12.2017 (poniedziałek), godz. 15:00 - 16:00
Gdzie: budynek IV PPNT Gdynia, sala F0.28.


 


  

11.XII
15:00-16:00
F0.28 IV
PPNT